Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietuvos dviratininkai pasaulio čempionate sulaukė pagalbos iš Amerikos lietuvių

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) ir šalies plento dviračių rinktinė nuoširdžiai dėkoja JAV, Ilinojaus valstijoje, gyvenantiems Juozui Martynaičiui ir jo tėvui Vytautui už visokeriopą pagalbą rugsėjo pabaigoje Ričmonde (JAV, Virdžinijos valstija) vyksiame 88-ajame pasaulio plento dviračių čempionate. LDSF už pagalbą, rengiantis čempionatui ir jo metu, taip pat dėkinga Lietuvos ambasadai Jungtinėse Amerikos Valtijose ir būreliui Amerikos lietuvių.

IMG_6591

20151029_155322_Richtone(HDR)

20151029_155334_Richtone(HDR)

J. Martynaitis, netoli Čikagos turintis dviračių parduotuvę „Ultimate Pro Bikes” (www.ultimateprobikes.com), pasaulio čempionato metu be atlygio dirbo Lietuvos rinktinės mechaniku. Juozas kartu su savo tėvu padėjo spręsti ir įvairius organizacinius klausimus. Iš Čikagos į Ričmondą jiems automobiliu teko važiuoti 12 valandų.

„Esame labai dėkingi Juozui ir Vytautui, kurie daug padėjo mūsų rinktinei. Be jų būtų buvę labai sunku. Jie į Ričmondą atvyko savo automobiliu, atsivežė atsarginius dviračius, ratus, įrankius ir beveik savaitę plušėjo, kad mūsų dviratininkai galėtų pasiekti kuo geresnių rezultatų“, – sakė Lietuvos vyrų plento dviračių rinktinės vyriausiasis treneris olimpinis čempionas Artūras Kasputis.

IMG_6596-2

Pasaulio čempionate Lietuvai atstovavo šeši dviratininkai: Rasa Leleivytė, Daiva Tušlaitė, Ema Manikaitė, Ramūnas Navardauskas, Gediminas Bagdonas ir Evaldas Šiškevičius (“Marseille 13-KTM”). Kaip žinoma, paskutinę čempionato dieną R. Navardauskas iškovojo istorinį Lietuvai bronzos medalį.

„Džiugu, kad sulaukėme pagalbos iš vietos lietuvių. Ypač dėkingi dideliam dviračių sporto entuziastui Juozui Martynaičiui. Likome patenkinti jo atliktu darbu pasaulio čempionato metu“, – pažymėjo Lietuvos plento dviračių rinktinės lyderis.

IMG_6686-2

Beje, po vyrų grupinių lenktynių J. Martynaitis buvo gavęs netikėtą užduotį – išimti R. Navardausko dviračio centrinę ašį. Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) teisėjai norėjo patikrinti, ar „Cannondale“ dviratyje nėra įmontuotas elektrinis varikliukas.

IMG_1164

Nuotraukų autorius – Juozas Martynaitis, o informaciją parengė Tomas Gaubys.

Daugiau nuotraukų čia: https://www.facebook.com/Lietuvos-dviračių-sporto-federacija-LDSF-1453800228253994/