Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Lietuvos dviratininkių duetas pasaulio taurės etapo atrankoje – ketvirtas

Minske (Baltarusija) vykstančio 2017-2018 metų sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų paskutiniojo, penktojo, etapo moterų komandų sprinto atrankoje penktadienį Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė (34,354 sek.) užėmė ketvirtą vietą.

Foto: Tomas Gaubys

Iškart po varžybų atidarymo ceremonijos pirmos startavusios Lietuvos atstovės sekmadienį pirmojo etapo pirmajame važiavime lenktyniaus su lenkėmis Marlena Karwacka ir Urszula Los (34,374 sek.), kurios atrankoje buvo penktos.

Geriausiai atrankoje, kurioje dalyvavo 10 komandų, pasirodė vokietės Pauline Sophie Grabosch ir Emma Hinze (33,249 sek.). Antros buvo Pietų Korėjos (33,874 sek.), o trečios  – Kinijos (33,877 sek.) dviratininkės.

Pirmame etape dar lenktyniaus Kinijos ir Italijos, Pietų Korėjos ir Velso bei Vokietijos ir Didžiosios Britanijos komandos. Dvi stipriausios keturių pirmojo etapo važiavimų nugalėtojos iškovos teisę lenktyniauti dėl aukso, o kitos dvi laimėjusios komandos pateks į mažąjį finalą.

Šeštadienį varžybos prasidės 9.00 val. (Lietuvos laiku). Antrą varžybų dieną S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė dalyvaus asmeninėse sprinto lenktynėse, Olivija Baleišytė – daugiakovėje ir skreče, o Svajūnas Jonauskas – keirine.

Informaciją parengė Tomas Gaubys