Lietuvos dviratininkių rezultatai Liuksemburge ir Čekijoje

DviratininkesPenktadienį Liuksemburge ir Čekijoje dviratininkių lenktynėse startavo ir penkios lietuvės. Daugiadienių Liuksemburgo lenktynių “Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs” prologe geriausiai sekėsi “RusVelo” komandai atstovaujančiai Ingai Čilvinaitei, kuri 2,59 km trasą įveikė per 3 min ir 28 sek ir finišavusi 52-oje vietoje, prologo nugalėtojai pasaulio čempionei Marianne’ai Vos iš “Robobank-Liv” komandos pralaimėjo 16 sek.

I.Čilvinaitės kartu Alexandros Burchenkovos rezultatas buvo geriausias komandoje, abi lyderiai pralošė po 16 sek. “RusVelo” komandos lyderė rusė Olga Zabelinskaya nuo nugalėtojos atsiliko 18 sek ir šiuo metu užima 60-ą vietą.

Švedų komandai “Firefighters Upsala CK” atstovaujanti Agnė Šilinytė prologe liko 95-a ir nugalėtojai pralaimėjo 33 sekundes. A.Šilinytės komandoje geriausiai sekėsi danei Christinai Siggaardai, kuri nuo nugalėtojos atsiliko 13 sek ir šiuo metu yra klasifikuojama 31 vietoje.

Daugiadienės dviratininkių lenktynės finišuos pirmadienį Mamerio mieste.

Čekijoje daugiadienėse lenkynėse “Gracia Orlova” Lietuvoje registruotos komandos “Forno D’Asolo – Astute”  komandai atstovauja trys Lietuvos dviratininkės. Vakar (penktadienį) lenktynės startavo  2,2 km ilgio prologu, kuriame iš lietuvių geriausiai pasirodė Daiva Tušlaitė, kuri nugalėtojai tapusiai australei Rebeccai Wiasakai pralošė 12 sek ir finišavo 22 vietoje.

D.Tušlaitės rezultatas buvo geriausias “Forno D’Asolo – Astute” komandos pasiekimas penktadienio prologe. Edita Janeliūnaitė finišavo 41-oje vietoje ir nugalėtojai pralošė 15 sek, o Silvija Latožaitė liko 61-a, nuo lyderės atsilikusi 18 sek.

Iškart po prologo dviratininkės stojo prie pirmojo etapo starto linijos. 102,7 km trasą greičiausiai įveikė lenkė Paulina Brzezna Bentkowska, kuri finišo liniją pasiekė per 2 val 51 ir 55 sek. o nauja lenktynių lydere tapo taip pat Lenkijos atstovė Eugenia Bujak, kuri pirmojo etapo nugalėtojai pralošė  tik vieną sekundę.

Tarp lietuvių pirmame etape vėl geriausiai sekėsi D.Tušlaitei kuri nugalėtojai pralošė 46 sek ir šiuo metu yra 44-oje bendrosios įskaitos vietoje. Edita Janeliūnaitė nugalėtojai pralaimėjo 2 min ir 13 sek ir finišavo 92-a, o Silvija Latožaitė liko 105-a ir nuo lyderės atsiliko daugiau nei 20 min.