Lietuvos jaunių rinktinė sėkmingai pradėjo lenktynes Lenkijoje

Šeštadienį Lenkijoje prasidėjusių 28-ųjų jaunių dviračių lenktynių „La Coupe deu President de la Ville de Grudziadz” 1a etape Lietuvos rinktinė užėmė ketvirtąją vietą.

Rojus Adomaitis ir Venantas Lasinis

12,5 km komandų atskiro starto lenktynėse Lietuvos rinktinė, kurią sudaro Rojus Adomaitis, Arvydas Birenis, Zigmas Derkintis, Denas Masiulis, Mantas Ruokis ir Kasparas Punkrys, finišavo per 15 min. 49 sek. (vid. greitis 47,418 km/h).

Nuo trečiąją vietą užėmusios Lenkijos komandos „Alks Stal Ocetix Iglotex Grudziadz” lietuvius skyrė vos 2 sek.

Nugalėjo vokiečių „Rsc Cottbus” (15 min. 20 sek.) dviratininkai. Antrąją vietą užėmė Lenkijos „Ktk Kalisz-Sms Torun” (+3 sek.) atstovai.

Iš viso startavo 28 komandos.

Vėliau vykusiame 1b etape nugalėjo olandas Vincentas Hoppezakas („Rwc Ahoy”). Jis 78,4 km nuvažiavo per 1 val. 45 min. 21 sek.

Keturi lietuviai finišavo su pagrindine grupe, kuri nuo lyderių šešetuko atsiliko 28 sek. R. Adomaitis užėmė 18-ąją vietą, K. Punkrys – 87-ąją, D. Masiulis – 94-ąją, M. Ruokis – 96-ąją, Z. Derkintis – 112-ąją. A. Birenis nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 34 sek. ir liko 132-as tarp 151 klasifikuoto dviratininko.

a765f8a4-9857-48c0-9b5f-2becc38d35ed (2)

Bendroje įskaitoje pirmauja lenkas Davidas Czubakas („Ktk Kalisz-Sms Torun”).

R. Adomaitis (+58 sek.) yra 18-as, D. Masiulis (+58) – 19-as, K. Punkrys (+1.24) – 33-ias, M. Ruokis (+1.25) – 37-as, Z. Derkintis (+1.25) – 38-as, A. Birenis (+3.04) – 112-as.

Keturių etapų lenktynės baigsis antradienį.