Lietuvos jaunučių rinktinės narys Vlad van Mechelen lenktynėse Lenkijoje – ketvirtas

Šeštadienį Lenkijoje surengtose tarptautinėse žiedinėse dviračių lenktynėse „Dzieržoniow 2019“ jėgas išbandė net 32 Lietuvos dviratininkai, tarp jų ir Europos jaunimo olimpiniam festivaliui besirengianti šalies jaunučių vaikinų rinktinė. Puikiai pasirodė jos narys Vlad van Mechelen (nuotraukoje – su raudonu šalmu). Jis iškovojo ketvirtą vietą.

Jaunučių lenktynes (15 ratų; 22,5 km) laimėjo lenkas Kacper Maciejuk (36 tšk.). Antrą ir trečią vietas užėmė taip pat lenkai – atitinkamai Lukasz Rykowski (13 tšk.) ir Julian Kot (9 tšk.). V. van Mechelen pelnė 5 taškus. Gediminas Kubelskas užėmė 21-ą, o Rokas Adomaitis – 32-ą vietas. Karolis Sokolovas, Arminas Kašauskas, Vilius Metlovas ir Arvydas Žukauskas tarp 35 klasifikuotų lenktynių dalyvių nepateko. Lenktynėse dalyvavo 79 dviratininkai iš Belgijos, Lietuvos ir Lenkijos.

Jaunučių merginų lenktynėse (10 ratų; 15 km; 24 dalyvės) Greta Baskevičiūtė (Utenos DSC) užėmė 10-ą, o Greta Puodžiūnaitė (Vilkaviškio „Aira“) – 11-ą vietas.

Paulina Patinskaitė („Cannibal Team“) 10-a buvo tarp jaunių merginų (20 ratų; 30 km; 27 dalyvės).

13-14 metų mergaičių lenktynėse (7 ratai; 10,5 km; 38 dalyvės) Miglė Daneikaitė (Utenos DSC) užėmė 18-ą vietą.