Lietuvos MTB enduro čempiono titulas – Ignui Ambrazui

Vilniuje, Sapieginės miškuose, surengto Lietuvos kalnų dviračių (MTB) enduro (ištvermės lenktynių) čempionato nugalėtoju tapo pastarųjų dvejų metų šalies MTB olimpinio kroso (XCO) čempionas Ignas Ambrazas („S-Sportas“).

Nugalėtojas tris skirtingas trasas įveikė per 5 min. 29,07 sek. Sidabro medalį pelnė nugalėtojo titulą gynęs Tomas Pečiukaitis („HypeSix“, +5,85 sek.). Bronzos medalį iškovojo Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) generalinis sekretorius Arnoldas Valiauga („Veloklinika Cycling Team“, +19,16 sek.).

Ketvirtas liko šių metų Lietuvos MTB „downhill“ (greitojo leidimosi) čempionas Karolis Krukauskas. Jį nuo trečios vietos skyrė tik 0,15 sek. Penktą vietą užėmė Kostas Kardelis (DSK „Minu“, +21,23 sek.), o šeštą – Roman Stoma (+22,3 sek.).

Pirmąją trasą greičiausiai įveikė K. Krukauskas, antrąją – I. Ambrazas, o trečiąją – T. Pečiukaitis.

Lietuvos čempionato įskaitoje galėjo dalyvauti 2005 m. ir anksčiau gimę dviratininkai.

Kartu vykusių varžybų „Time Attack 2022“ vaikinų iki 16 metų įskaitoje pirmas klasifikuotas Justinas Pavlovas (DSK „Minu“). Dviratininko, kuriam dar nėra 15-os, laikas tarp visų varžybų dalyvių buvo trečias. Mėgėjų grupėje pirmą vietą užėmė Rokas Štuikys („Biketek“), o tarp moterų – Viktorija Michnovič („Veloklinika Cycling Team“).

Varžybose, kurias surengė LDSF ir MB „HypeSix“, dalyvavo beveik 50 dviratininkų.