Lietuvos MTB XCM čempionų titulus apgynė Katažina Sosna ir Šarūnas Pacevičius

Sekmadienį, rugpjūčio 4-ąją,  Lapiuose (Klaipėdos raj.) surengtas ketvirtasis Lietuvos kalnų dviračių (MTB) kroso maratono (XCM) čempionatas. Moterų varžybų nugalėtoja ketvirtus metus iš eilės tapo Katažina Sosna („Torpado – Südtirol“), o tarp vyrų trečią kartą iš eilės triumfavo Šarūnas Pacevičius („Impuls“).

K. Sosna 62 km nuvažiavo per 3 val. 5 min. 3 sek. (vid. greitis – 20,1 km/h). Sidabro medalį trečią kartą pelnė Silvija Pacevičienė (Kauno SM „Gaja“), o bronzos – Elvyra Bugajevaitė (Vilniaus miesto SC – „Sietynas“).

Š. Pacevičius 62 km nuvažiavo per 2 val. 45 min. 2 sek. (vid. greitis – 22,5 km/h). Sidabro medalis trečią kartą atiteko Domui Manikui („Impuls“, +5.39), o bronzos medalį pelnė Martynas Utkinas (+5.41). Ketvirtą vietą užėmė Edgaras Kovaliovas („Top Team“), o penktą – Donatas Šertvytis („S-Sportas“).

Čempionatą Lietuvos dviračių sporto federacija surengė kartu su sporto klubu „S-Sportas“. Kartu vyko ir Žemaitijos taurės varžybų trečiasis etapas.

K. Sosna ir Š. Pacevičius šiemet auksą iškovojo ir Lietuvos MTB olimpinio kroso (XCO) čempionate, o Katažina dar tapo ir Lietuvos dviračių plento čempionato pavienio starto lenktynių čempione.