Lietuvos neįgaliųjų dviračių sporto čempionas – Kęstutis Skučas

Liepos 31 dieną surengtose Šiaulių dviračių lenktynėse vyko ir Lietuvos neįgaliųjų dviračių sporto čempionatas. Sporto (mechaninių priemonių) klasės nugalėtoju tapo Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas kaunietis Kęstutis Skučas.

LDSF prezidentas Darius Levickis apdovanoja Kęstutį Skučą.

Čempionas 7 km nuvažiavo per 17 min. 33 sek. (vid. greitis ­­– 23,93 km/h). Sidabro medalį iškovojo klaipėdietis Augustas Navickas (+2.26), o bronzos – Jurij Savickij (Kauno RSKA, +4.10).

Trečius metus iš eilės surengtame čempionate dalyvavo šeši Lietuvos ir vienas Latvijos sportininkas.

Čempionato prizininkams apdovanojimus įteikė Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) prezidentas Darius Levickis, kuris taip pat dalyvavo Šiaulių dviračių lenktynėse. LDSF neįgaliųjų dviračių sporto čempionato prizininkams įsteigė 650 eurų vertės čekius sanatorijos „Gradiali“ paslaugoms. Už pirmą vietą įteiktas 300 eurų, už antrą – 200 eurų, o už trečią – 150 eurų vertės čekis.

Šiaulių dviračių lenktynių, kurias organizavo Šiaulių sporto centras „Dubysa“ bei sporto klubas „S-Sportas“, A distancijoje (14 ratų, 98 km) nugalėjo Eimantas Gudiškis („Colibri Cycling“) – 2 val. 19 min. 39 sek. (vid. greitis – 42,11 km/h). Jam atiteko pagrindinis prizas – 1000 eurų čekis.

Mantas Januškevičius, Eimantas Gudiškis ir Gusts Lapinš.

Antras finišavo Mantas Januškevičius („Kaunas Cycling Team“), trečias – latvis Gusts Lapinš („KNSS/Goldingen Cycling Club“), ketvirtas – Edgaras Kovaliovas („Top Team Cycling“), o penktas – Venantas Lašinis („Kaunas Cycling Team“).

Tarp moterų nugalėjo Inga Češulienė (Ignalinos SK „Vikingas“).