„Lietuvos plento taurėje“ – dar viena Justo Beniušio pergalė

2020 metų „Lietuvos plento taurės“ (LPT) varžybų ketvirtosiose lenktynėse Baisogala – Grinkiškis – Baisogala sekmadienį, rugsėjo 13 dieną, jėgas išbandė per 250 dviratininkų. Pirmajame divizione nugalėjo „Klaipėdos“/„Viesulo“ SC komandos atstovas Justas Beniušis. Tai – jo trečioji pergalė LPT varžybose šiemet.

Darijus Džervus, Justas Beniušis ir Mantas Bitinas. Foto: LPT

J. Beniušis 93,7 km nuvažiavo per 2 val. 11 min. 52 sek. (vid. greitis – 42,32 km/h). Antras finišavo Mantas Bitinas (Panevėžio SC/„Fortūna“), trečias – Darijus Džervus („Memel – Grizzly“), ketvirtas – Aivaras Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“), penktas – latvis Evalds Pavlovs (ZZK), o šeštas – Edgaras Kovaliovas („Top Team“). 19-ą vietą užėmė Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Darius Levickis

Pirmojo diviziono lenktynėse startavo 59 dviratininkai, o finišavo 44.

Komandų įskaitoje nugalėjo „Klaipėda“/„Viesulo“ SC. Antrą vietą užėmė „Memel – Grizzly“, o trečią – „Top Team“.

J. Beniušis šiemet taip pat laimėjo lenktynes „Šakiai Grand Prix“ bei Molėtai – Ukmergė.

Antrojo diviziono lenktynes (61,8 km) laimėjo Kristupas Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“) – 1 val. 32 min. 22 sek. (vid. greitis – 39,62 km/h). Antras finišavo nugalėtojo komandos draugas Edgaras Žekas, o trečias – Artūras Buivydas („Velo“, Šiauliai). Tarp moterų nugalėjo Viktorija Šumskytė („El-Eko Sport“). Antra buvo Lietuvos čempionė Inga Češulienė (Ignalinos „Vikingas“), o trečia – Auksė Strainytė (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Iš 107 startavusių dviratininkų finišavo 98.

Trečiojo diviziono lenktynių (29,9 km) nugalėtoju tapo Ignas Ramanauskas („The Royal Athletic Club“) – 55 min. 30 sek. (vid. greitis – 31,35 km/h). Antras buvo Mažvydas Bartašius („Tinklas“), o trečias – Donatas Petrauskas. Tarp moterų pirmą vietą iškovojo Austėja Žekaitė (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Antra finišavo Deimantė Šiaudkulytė (Panevėžio Raimundo Sargūno SG/„Fortūna“), o trečia – nugalėtojos komandos draugė Skaistė Mikašauskaitė. Iš 90 startavusių dviratininkų finišavo 83.

Paskutinės, penktosios, LPT varžybų lenktynės – „Perkūno kelias“ – vyks rugsėjo 20 dieną Semeliškėse (Elektrėnų sav.).