Lietuvos treko dviratininkai Čekijoje iškovojo 5 prizines vietas

Čekijos sostinėje Prahoje vykusiose treko varžybose „GP Framar“ (UCI I kategorija) ir „GP Duratec“ (UCI II kategorija) Lietuvos atstovai iškovojo 5 prizines vietas, o į pirmąjį šešetą pateko 11 kartų.

Antras vietas iškovojo Vasilijus Lendel (sprintas), Rokas Adomaitis (skrečas) ir Olivija Baleišytė (grupinės lenktynės dėl taškų). Pastaroji abejų varžybų omniume buvo trečia.

„GP Framar“ varžybų vyrų sprinto (19 dalyvių) finale V. Lendel 0-2 pralaimėjo italui Mattia Predomo. Trečias buvo čekas Martin Čechman.

V. Lendel ketvirtfinalyje 2-1 įveikė Sergejų Ponovariovą iš Kazachstano, o pusfinalyje 2-0 nugalėjo lenką Rafalą Sarneckį.

Laurynas Vinskas užėmė 14-ą, o Justas Beniušis – 16-ą vietas.

R. Adomaitis skreče (30 dalyvių) nusileido tik lenkui Filipui Prokopyszynui. Trečias buvo olandas Philip Heijnen.

Rokas Adomaitis (k).

Moterų grupinėse lenktynėse dėl taškų (21 dalyvė) antrą vietą užėmusi O. Baleišytė pelnė 20 taškų. Nugalėjo austral Georgia Baker, surinkusi 27 taškus. Trečia buvo ukrainietė Tetiana Jaščenko (14 tšk.).

Moterų omniume (28 dalyvės) O. Baleišytė surinko 104 taškus ir užėmė trečią vietą. Lietuvė po trijų rungčių buvo ketvirta. Nugalėjo G. Baker (144 tšk.). Antra buvo čekė Petra Ševčikova (123 tšk.).

Olivija Baleišytė (d).

Moterų sprinto lenktynėse (17 dalyvių) Miglė Lendel iškovojo ketvirtą vietą. Nugalėjo lenkė Marlena Karwacka.

Vyrų keirino rungtyje (19 dalyvių) J. Beniušis buvo ketvirtas, V. Lendel – šeštas, o L. Vinskas pasidalijo 13-ą vietą. Nugalėjo lenkas Patryk Rajkowski.

Moterų skreče (24 dalyvės) O. Baleišytė užėmė penktą vietą. Nugalėjo T. Jaščenko.

Moterų keirine (17 dalyvių) M. Lendel klasifikuota 11-a. Nugalėjo italė Miriam Vece.

Vyrų grupinėse lenktynėse dėl taškų (36 dalyviai) R. Adomaitis užėmė 26-ą vietą.

„GP Duratec“ varžybų moterų omniume (25 dalyvės) O. Baleišytė vėl buvo trečia. Ji pelnė 118 taškų. Vėl pergalę šventė G. Baker (141 tšk.). Antrą vietą užėmė austrė Verena Eberhard (119 tšk.).

Moterų sprinto lenktynėse (16 dalyvių) M. Lendel buvo ketvirta. Nugalėjo M. Karwacka.

Vyrų sprinte (19 dalyvių) nugalėjo M. Predomo. V. Lendel užėmė ketvirtą, J. Beniušis – 11-ą, o L. Vinskas – 12-ą vietas.

Vyrų omniume (48 dalyviai) R. Adomaitis užėmė 10-ą vietą. Jis surinko 72 taškus. Nugalėjo P. Heijnen (129 tšk.).