Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

LTeam autobusiuku džiaugsis ir dviratininkai

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) Lietuvos dviračių sporto federacijai (LDSF) perdavė naują LTeam autobusiuką. Juo dviratininkai keliaus į pasirengimo stovyklas bei varžybas. 

LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė „Fiat Ducato“ raktelius įteikė LDSF prezidentui Romualdui Bakučiui.

„Italai myli dviračių sportą, todėl mes tikime, kad jų pagamintas automobilis turi visas reikiamas savybes, kad mūsų dviratininkai jaustųsi saugiai ir galėtų tinkamai atstovauti savo šaliai ir būti LTeam nariais“, – kalbėjo R. Bakutis.

Už „Fiat Ducato“ vairo sėdęs Lietuvos moterų dviračių rinktinės treneris Valerijus Konovalovas teigė, kad tokia transporto priemonė yra nepakeičiama daugiadienių lenktynių metu. Tuomet tarp etapų komandai tenka įveikti nemažus atstumus, persivežti tiek dviračius bei jų atsargines dalis.

„Šią priemonę gavome pačiu laiku – vos už 10 dienų juo važiuosime į Europos čempionatą Danijoje, rugsėjį  – į pasaulio čempionatą Bergene. Džiaugiamės, kad buvo atsižvelgta į mūsų poreikius – mikroautobusas yra ilgas, pakankamai vietos dviračiams ir įrangai susidėti. Malonu jausti, kad mūsų darbas ir rezultatai yra įvertinti“, – V. Konovalovas.

Be dviratininkų, naujais LTeam autobusiukais jau džiaugiasi Lietuvos buriuotojai ir irkluotojai, o rugpjūtį dar vienas bus įteiktas šiuolaikinės penkiakovės atstovams.

LTOK informacija

Nuotraukų autorius – Tomas Gaubys