Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mantas Januškevičius jungiasi prie belgų ekipos

Dviratininkas Mantas Januškevičius, tris sezonus atstovavęs „Klaipėdos“ komandai, kitais metais vilkės Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) trečiojo diviziono komandos „Lviv ICPC“ marškinėlius. Su Ukrainoje registruota belgų ekipa sutartis jau anksčiau pasirašė dar du „Klaipėdos“ dviratininkai – Venantas Lašinis ir Justas Beniušis.

Mantas Januškevičius. Foto: Tomas Gaubys

„Džiaugiuosi, kad pavyko patekti į naujai įsikūrusią komandą, kuri turi daug potencialio judėti pirmyn. Būsimi komandos sporto direktoriai jau yra dirbę su daug sportininkų, tarp kurių buvo ir lietuvių, tad manau, kad viskas turėtų klostytis sklandžiai. Jeigu karantinas ir COVID-19 nesutrukdys, su komanda jau turėtumėme susitikti vasarį“, – sakė M. Januškevičius. 

Mantas šiemet tapo Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) asmeninių lenktynių vicečempionu, o šalies čempionato elito grupinėse lenktynėse iškovojo ketvirtą vietą. Kaunietis šiais metais laimėjo Panevėžio dviračių lenktynes, o „Lietuvos plento taurės“ daugiadienėse lenktynėse „Molėtai – Ukmergė“ buvo antras. 

M. Januškevičius sakė, kad „Klaipėdos“ komandoje buvo daug smagių akimirkų, o labiausiai įsiminė 2018 metų stovykla kartu su vienu geriausių Lietuvos dviratininkų Ramūnu Navardausku. „Treniravomės ir atstovavome Lietuvos rinktinei Turkijoje. Jis mus treniravo, mokė ir dalinosi savo patirtimi per lenktynes. Supratome savo klaidas, jas detaliai analizuodavome. Tai mums buvo labai naudinga“, – sakė 21 metų dviratininkas.

„Lviv ICPC“ komandai vadovaus belgas Luc Schuddinck, kuris dirbo Lenkijos „Mroz“ ekipoje, kai jai atstovavo Raimondas Rumšas (1996-1999 metais). Pirmoji komandos stovykla numatyta kitų metų vasarį Ispanijoje.

Informaciją parengė Tomas Gaubys