Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mantui Bitinui – net penki šalies jaunučių ir sporto vilčių žaidynių medaliai

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtose Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių dviračių treko varžybose net penkis medalius – tris aukso ir po vieną sidabro bei bronzos – iškovojo Mantas Bitinas (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija – „Fortūna“). Dviratininką treniruoja Algimantas Buividas.

M. Bitinas laimėjo daugiakovės (omniumo) varžybas (19 dalyvių). Jis surinko 127 taškus. Antrą vietą iškovojo Žygimantas Norutis (Vilniaus miesto SC – „Vitus“, 121 tšk.), o trečią – Aivaras Mikutis (Šilalės SM – „Kvėdarna“, 108 tšk.).

M. Bitinas su Arminu Bagdonu (Panevėžio RSSG – „Fortūna“) ir Laurynu Vinskumi (Panevėžio KKSC – „EL-Eko Sport“) nugalėjo komandų sprinto lenktynėse (10 komandų), o su A. Bagdonu. L. Vinskumi ir Renaldu Keliausku (Panevėžio KKSC – „EL-Eko Sport“) iškovojo pergalę 3 km komandų persekiojimo lenktynėse (7 komandos).

M. Bitinas sprinto lenktynių (34 dalyviai) finale 0-2 nusileido A. Bagdonui, kuris buvo geriausias ir kvalifikacijos varžybose. Trečią vietą iškovojo Žygimantas Matuzevičius (Vilniaus miesto SC – „Vitus“).

Vaikinų keirino rungtyje (25 dalyviai) M. Bitinas finišavo trečias. Nugalėjo Ž. Matuzevičius, o antras buvo R. Keliauskas.

Vaikinų varžybose Ž. Matuzevičius iškovojo keturis (1-2-1) medalius, o po tris apdovanojimus pelnė A. Bagdonas (3-0-0) ir Ž. Norutis (0-3-0). Iš viso medaliais pasipuošė 16 dviratininkų.

Merginų varžybose po keturis medalius iškovojo Gabija Gustaitė (Panevėžio KKSC – RSSG – „EL-Eko Sport“, 2-2-0) ir Kamilė Symulevič (Vilniaus miesto SC – „Sietynas“, 1-2-1), po tris – Gabija Ališauskaitė (Vilniaus miesto SC – „Vitus“, 2-1-0), Rūta Rastauskaitė (2-0-1) ir Brigita Aitvidaitė (abi – Panevėžio RSSG – „Fortūna“, 1-0-2). Iš viso medalius pelnė 10 dviratininkių.

G. Gustaitė laimėjo sprinto lenktynes (23 dalyvės). Geriausiai kvalifikacijos varžybose pasirodžiusi dviratininkė finale 2-1 įveikė K. Symulevič. Trečią vietą iškovojo B. Aitvidaitė.

G. Gustaitė su R. Rastauskaite, B. Aitvidaite ir Karolina Motejūnaite (Panevėžio KKSC – RSSG – „Fortūna“) iškovojo pergalę 2 km komandų persekiojimo lenktynėse (2 komandos), su K. Motejūnaite užėmė antrą vietą komandų sprinto lenktynėse (8 komandos) ir taip pat antra buvo daugiakovės varžybose (16 dalyvių). Omniume G. Gustaitė (121 tšk.) nusileido tik R. Rastauskaitei (130 tšk.). Trečia buvo Greta Baskevičiūtė (Utenos DSC, 106 tšk.). Komandų sprinto lenktynes laimėjo G. Ališauskaitė ir K. Symulevič, o trečios buvo R. Rastauskaitė ir B. Aitvidaitė.

Merginų keirino rungtį (20 dalyvių) laimėjo G. Ališauskaitė. Antra finišavo Viltė Petravičiūtė („Dubysa“), o trečia – K. Symulevič.

Informaciją parengė Tomas Gaubys