Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mieli dviračių sporto bendruomenės nariai,

Praeitą šeštadienį Panevėžyje turėjome įspūdingą dviračių sporto šventę – UCI treko Čempionų lygos etapą. Prie šio renginio sėkmės svariai prisidėjote ir kiekvienas Jūsų, atvykęs į areną. Visi kartu sukūrėme puikią renginio atmosferą ir nuostabų palaikymą Simonai, Olivijai bei Vasilijui.

Foto: Will Palmer/SWpix.com

Dėkojame Jums, kad atėjote, kad atsivedėte šeimos narius, draugus… Dėkojame treneriams, subūrusiems vaikus ir atvežusiems juos į pasaulinio lygio varžybas. Viliamės, kad jos jauniesiems dviratininkams suteikė motyvacijos kantriai siekti aukštumų sporte.

Tokios šventės, kad ir kiek darbo reikėtų įdėti ją organizuojant, kad ir kiek ji kainuotų, rengimas neturi prasmės, jeigu ji nesulaukia bendruomenės ir sporto fanų dėmesio.

Savo atvykimu į renginį Jūs įrodėte, jog dviračių sportas Lietuvoje gali būti populiarumo viršūnėje. Norime, kad taip būtų nuolat. Ši siekiamybė mus motyvuoja ir skatina dirbti dar daugiau.

Jau netrukus minėsime dviračių sporto Lietuvoje šimtmetį. Pasitikime šią sukaktį dar labiau susitelkę, vieningi ir siekiantys bendro tikslo – dviračių sportą tvirtai įterpti tarp populiariausių sporto šakų Lietuvoje.

Bendruomeniškumo ir susitelkimo

LDSF prezidentas Darius Levickis

LDSF generalinis sekretorius Stasys Petrauskas