Miglė Marozaitė Europos čempionate – 11-a

Glazge (Jungtinė Karalystė) vykstančio devintojo Europos dviračių treko čempionato moterų sprinto rungtyje (22 dalyvės) šeštadienį Lietuvos atstovė Miglė Marozaitė užėmė 11-ą vietą.

Atrankoje (200 m iš eigos) M. Marozaitė (11,044 sek.) užėmė septintą vietą ir iškart pateko į aštuntfinalį. Geriausiai atrankoje pasirodė vokietė Emma Hinze (10,887 sek.).

M. Marozaitė aštuntfinalyje pralaimėjo ukrainietei Olenai Starikovai, kuri atrankoje buvo 10-a.

Miglė pernai Europos čempionato sprinto rungtyje buvo šešta, o užernai – dešimta.

Moterų 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse jauniausia Lietuvos rinktinės narė Kristina Kazlauskaitė liko paskutinė, 25-a. Ji distanciją įveikė per 3 min. 58,776 sek.

Geriausiai atrankoje pasirodė vokietė Lisa Brennauer – 3 min. 28,152 sek. (vid. greitis – 51,885 km/h).

25 km grupinėse lenktynėse dėl taškų (21 dalyvė) K. Kazlauskaitė buvo aplenkta dviem ratais ir nepateko tarp klasifikuotų dviratininkių. Nugalėjo italė Maria Confalonieri.