Miglė Marozaitė Europos jaunių ir jaunimo čempionate iškopė į pusfinalį

Eglyje (Šveicarija), Pasauliniame dviračių sporto centre, vykstančio Europos jaunių ir jaunimo dviračių treko čempionato jaunimo merginų sprinto rungtyje (12 dalyvių) ketvirtadienį Miglė Marozaitė iškopė į pusfinalį.

Trenerio Dmitrijaus Leopoldo auklėtinė tapo kvalifikacijos varžybų nugalėtoja. Ji 200 m distanciją iš eigos įveikė per 10,913 sek. Miglė iškart pateko į ketvirtfinalį, kuriame 2-0 įveikė lenkę Aleksandrą Tolomanow (8 vieta kvalifikacijoje).

M. Marozaitė penktadienį pusfinalyje lenktyniaus su brite Millicent Tanner (4). Pirmasis pusfinalio važiavimas vyks 17.13 val. (Lietuvos laiku).

Jaunių vaikinų sprinto lenktynių kvalifikacijoje Gedvinas Serafinas (10,44 sek.) buvo dešimtas, o Aivaras Naujokaitis (10,702 sek.) liko paskutinis, 20-as.

Geriausiai pasirodė lenkas Cezary Laczkowski (10,099 sek.). Į aštuntfinalį pateko 16 dviratininkų. G. Serafinas aštuntfinalyje pralaimėjo britui Alistair Fielding (7-as kvalifikacijoje).