Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė – geriausiųjų šešete

Penktadienį Londone (Jungtinė Karalystė) prasidėjo pasaulio dviračių treko taurės varžybų ketvirtasis etapas. Moterų komandų sprinto lenktynėse Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė užėmė šeštą vietą. Tai – aukščiausias Lietuvos dueto pasiekimas šio sezono pasaulio taurės varžybose.

Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė. Foto: Tomas Gaubys

Miglė ir Simona atrankoje, kurioje dalyvavo 16 komandų, užėmė ketvirtą vietą. Lietuvės du ratus (500 m) įveikė per 33,160 sek. Tai – geriausias lietuvių rezultatas nuo 2017 metų lapkričio. Pirmos buvo kinės (32,732 sek.), antros – olandės (33,044 sek.), o trečios – vokietės (33,09 sek.).

Į pirmąjį etapą pateko aštuonios geriausios komandos. Pirmajame etape lietuvės du ratus įveikė per 33,394 sek. Jos 0,126 sek. pralaimėjo penktą vietą atrankoje užėmusioms prancūzėms Sandie Clair ir Mathilde Gros (33,268 sek.). Beje, pusę distancijos Lietuvos dviratininkės įveikė 0,08 sek. greičiau už varžoves.

Kovoje dėl aukso kinės nugalėjo vokietes, o kovoje dėl bronzos olandės įveikė prancūzes. Penktą vietą užėmė „Gazprom – Rusvelo“, septintą – Meksikos, o aštuntą – Rusijos komandos.

Lietuvos dviratininkės pirmajame etape buvo aštuntos, o antrajame ir trečiajame – dešimtos. Bendrojoje pasaulio taurės varžybų komandų sprinto rungties įskaitoje Miglė ir Simona iš aštuntos vietos pakilo į septintą (1050 tšk.). Pirmauja „Gazprom – Rusvelo“ (1750 tšk.). Antrą vietą užima Vokietija (1700 tšk.), o trečią – Nyderlandai (1375 tšk.). Klasifikuota 21 komanda.

Šeštadienį moterų sprinte dalyvauja S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė, moterų daugiakovėje (omniume) – Olivija Baleišytė, o vyrų keirine – Vasilijus Lendel.

Informaciją parengė Tomas Gaubys