Miglė Marozaitė – keirino B finalo nugalėtoja

Eglyje (Šveicarija), Pasauliniame dviračių sporto centre, surengto Europos jaunių ir jaunimo dviračių treko čempionato jaunimo merginų keirino rungtyje sekmadienį Lietuvos atstovė Miglė Marozaitė laimėjo B finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė septintą vietą.

Aukso medalį iškovojo dabartinė pasaulio čempionė ir dukart Europos vicečempionė belgė Nicky Degrendele. Sidabrą pelnė olandė Steffie van der Peet, o bronzą – lenkė Aleksandra Tolomanow.

M. Marozaitė antrajame pusfinalio važiavime buvo ketvirta. Į pagrindinį finalą iš dviejų važiavimų pateko po tris dviratininkes.

Šioje rungtyje dalyvavo 12 sportininkių.

Medalių lentelėje Lietuvos rinktinė, iškovojusi keturis sidabro apdovanojimus, užėmė 12-ą vietą. Pirmoje vietoje – Italija, kurios dviratininkai iškovojo 13 aukso, 5 sidabro ir 3 bronzos medalius. Iš viso medalius pelnė 17 šalių atstovai.

Viktorija Šumskytė sidabrą pelnė jaunių merginų 500 m pavienio starto lenktynėse ir kartu su Arūne Savičiūte – komandų sprinto lenktynėse, o M. Marozaitė antra buvo jaunimo merginų sprinto ir 500 m pavienio starto lenktynėse.

Europos jaunių ir jaunimo dviračių treko čempionatas kitais metais vyks Gente (Belgija).