Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Miglė Marozaitė pasaulio taurės varžybose – 11-a

Apeldorne (Nyderlandai) vykstančio antrojo pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapo moterų keirino rungtyje (17 dalyvių) Lietuvos atstovė Miglė Marozaitė užėmė 11-ą vietą.  

Miglė Marozaitė

© Tomas Gaubys

Pirmojo etapo antrajame važiavime buvo trečia ir liko be tiesioginio kelialapio į antrąjį etapą. Antrajame paguodos važiavime Miglė finišavo taip pat trečia ir kartu su Australijos bei Didžiosios Britanijos atstovėmis pateko į pusfinalį.

Pirmą kartą pasaulio taurės varžybų keirino rungtyje dalyvavusi 20-metė Lietuvos dviratininkė antrajame pusfinalio važiavime užėmė paskutinę, šeštą, vietą, o važiavime dėl 7-12 vietų finišavo penkta ir galutinėje įskaitoje užėmė 11-ą vietą.

Nugalėjo Europos čempionė ukrainietė Liubovė Basova.

Vyrų sprinto rungties atrankoje Vasilijus Lendelis užėmė septintą vietą. Jis 200 m distanciją iš eigos įveikė per 10,008 sek. Svajūnas Jonauskas (10,378 sek.) tarp 36 dalyvių liko 31-as ir į pagrindines varžybas nepateko.

Geriausiai atrankoje pasirodė prancūzas Sebastienas Vigieras (9,893 sek.).

V. Lendelis šešioliktfinalyje nugalėjo australą Thomasą Clarke’ą (19-as atrankoje), o aštuntfinalyje pralaimėjo Surinamo atstovui Jairui Tjonui Enui Fa (15).

Informaciją parengė Tomas Gaubys