MTB maratone Italijoje – Katažinos Sosnos pergalė

Sekmadienį, balandžio 24-ąją, Italijoje surengto kalnų dviračių (MTB) maratono „Marathon del Salento“ nugalėtoja tarp moterų tapo Katažina Sosna.

Katažina Sosna ir Greta Karasiovaitė.

Pirmą kartą šį sezoną MTB maratono rungtyje dalyvavusi Lietuvos dviratininkė 70 km trasą, kurios bendras pakilimas – 1012 m, įveikė per 2 val. 47 min. 33 sek. Antra finišavo Lietuvos čempionė Greta Karasiovaitė (+3.27). Abi Lietuvos dviratininkės atstovauja Italijos komandai „Torpado Factory“.

Lenkijoje vykusių MTB olimpinio kroso (XCO) varžybų „Wyscig o Perlę Polskich Uzdrowisk” (UCI III kategorija) jaunių grupėje (35 dalyviai) Justinas Biekša („Colibri”) užėmė 13-ą, o Kostas Kerdelis (DSK „Minu“) – 20-ą vietas, jaunučių grupėje (55 dalyviai) Justinas Pavlovas (DSK „Minu“) buvo 17-as, Mindaugas Kavaliauskas (Kauno SM „Gaja“) – 39-as, Deividas Stankevičius (Kauno SM „Gaja“) – 50-as, o elito grupėje (38 dalyviai) Šarūnas Pacevičius (Kauno SM „Gaja“) užėmė 21-ą vietą.