MTB varžybose Italijoje – puiki Katažinos Sosnos pergalė!

Dviratininkė Katažina Sosna („Torpado – Südtirol“) šeštadienį, birželio 12-ąją, šventė įspūdingą pergalę. Daugkartinė Lietuvos čempionė triumfavo Italijos Alpėse surengtose kalnų dviračių (MTB) kroso maratono varžybose „BMW Hero Südtirol Dolomites“ („UCI MTB Marathon Series“). K. Sosnai atiteko 250 pasaulio MTB kroso maratono reitingo taškų ir 1500 eurų premija.

Katažina Sosna švenčia pergalę Italijoje. Foto: Wisthaler Photography

K. Sosna 60 km trasą, kurios bendras pakilimas – 3200 m, įveikė per 3 val. 50 min. 45 sek. Antrą vietą užėmė praėjusių metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoja ir pasaulio MTB kroso maratono reitingo lyderė šveicarė Ariane Lüthi (+4.09), o trečią – austrė Angelika Tazreiter (+11.16).

„BMW Hero Südtirol Dolomites“ varžybų prizininkės. Foto: Wisthaler Photography

Greta Karasiovaitė („Torpado – Südtirol“, +32.45) užėmė 15-ą vietą ir pelnė 76 pasaulio reitingo taškus.

Moterų elito varžybose dalyvavo 37 dviratininkės iš 12 šalių.