Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nacionalinių čempionatų prizininkams – išskirtiniai „Vostok-Europe“ laikrodžiai

Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) partneriu rinkodaros srityje tapo garsaus laikrodžių prekės ženklo „Vostok-Europe“ atstovai ir šių išskirtinės kokybės laikrodžių gamintojai – bendrovė „Koliz Vostok“.

Šį sezoną nacionalinių čempionatų nugalėtojais bei prizininkais tapę elito grupės (moterys ir vyrai) dviratininkai bus apdovanojami vardine LDSF simbolika pažymėtais laikrodžiais. Pirmieji šiais įspūdingais prizais jau šią savaitę gales puikuotis stipriausi Lietuvos dviračių plento čempionato asmeninių lenktynių laikui ir grupinių lenktynių dalyviai.

LDSF generalinio sekretoriaus Stasio Petrausko teigimu, šis susitarimas – puikus pavyzdys, jog verslo atstovams būtinas efektyvus atgalinis ryšys, paslaugų profesionalumas ir pagarba kaip partneriui. „Džiugu, jog „Vostok-Europe“ laikrodžių gamintojai patikėjo mūsų idėjomis. Kompanijos vadovams įrodėme, jog galime profesionaliai teikti efektyvias sporto rinkodaros paslaugas, o santykiuose vadovautis aukštais aptarnavimo standartais bei abipusės pagarbos principais. Nuoširdžiai dėkodamas bendrovės „Koliz Vostok“ vadovams už parodytą pasitikėjimą, viliuosi, jog šis bendradarbiavimas taps efektyvaus sporto rėmimo projekto gerosios praktikos pavyzdžiu ir kitiems potencialiems LDSF partneriams rinkodaros srityje“, – sakė vienas LDSF vadovų.

„Mūsų laikrodžiai skirti ekstremalaus sporto propaguotojams: nuo aukštojo pilotažo iki giluminio nardymo, nuo Dakaro ralio iki ekpedicijos į giliausią urvą pasaulyje. Manau, kad  „Vostok-Europe“ puikiai tiks ir dviratininkams. „Vostok-Europe“ jau kurį laiką svarsto dėl partnerystės su žymiais Lietuvos dviračių sporto atstovais“, – teigė „Koliz Vostok“ vykdantysis direktorius Igor Zubovskij.

„Vostok-Europe“ – tai vienintelis laikrodžių gamintojas savo prekinio ženklo Lietuvoje. Visi „Vostok-Europe“ laikrodžiai yra sukurti, surenkami ir patikrinti Vilniuje. Po surinkimo kiekvienas laikrodis praeina daugialaipsnę patikrą naudojant specializuotą šveicarišką įrangą.

Mūsų laikrodžių dizainas, konstrukcija ir techninė dokumentacija yra kuriama „Koliz Vostok“ įmonės darbuotojų. Vyriausias dizaineris – Konstantinas Markinas.