Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Naujas inventorius – naujos galimybės

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF), vystydama vieną savo disciplinų – mažųjų dviračių krosą (BMX), Sporto rėmimo fondo ir nuosavomis lėšomis įsigijo septynis naujus BMX dviračius „GT 2021 Speed series Pro“. Šis projektas ne tik pagerino užsiėmimų ir fizinio aktyvumo pratybų sąlygas, kurios leidžia siekti geresnių rezultatų varžybose, tačiau ir sudarė galimybes įsitraukti į dviračių sportą nemažam būriui vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų. 

Ne paslaptis, kad technika yra viena dviračių sporto sudedamųjų dalių ir turi daug įtakos rezultatams. Iki šio projekto įgyvendinimo LDSF dviračiai, naudoti sportininkų treniruotėms, buvo labai pasenę tiek techniškai, tiek morališkai. Siekiant sudaryti galimybes tinkamai rengtis varžyboms bei siekti geresnių rezultatų, taip pat pritraukti naujų sporto bendruomenės narių, LDSF buvo būtina įsigyti naujesnio inventoriaus. Įgytas inventorius leis sportininkams rengti aukštesnio lygio treniruotes ir siekti gerų rezultatų ne vienerius metus, taip pat suteiks galimybę į dviračių sporto veiklas įtraukti dar daugiau asmenų.

LDSF džiaugiasi, kad Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas, kurio išlaidos sudarė 8050 eurų, suteikė ir suteiks galimybes išbandyti ir naudotis naujais dviračiais sportuojantiems mokyklose, klubuose ir sporto centruose. Projekto metu įgytas kokybiškas inventorius jau leido į dviračių sporto treniruotes Šiaulių miesto savivaldybėje įtraukti daugiau vaikų ir jaunimo. Į fizinio aktyvumo veiklą įtraukta beveik 50 asmenų, iš kurių didžioji dalis – naujokai. Jiems buvo pasiūlyta užsiėmimus ir fizinio aktyvumo pratybas lankyti du kartus per savaitę.

LDSF informacija