Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nuo sausio vidurio – LDSF Jaunųjų talentų rėmimo programa

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) pradeda Jaunųjų talentų rėmimo programą – nuo šių metų finansiškai bus skatinami du ypač gabūs šalies jaunieji dviratininkai. Kandidatus, atsižvelgus į jų pozicijas reitinguose ir per visą sezoną pasiektus rezultatus, siūlys LDSF Trenerių taryba, o tvirtins LDSF Vykdomasis komitetas.

Foto: Tomas Gaubys

Pasiūlymą skatinti geriausius sportinius rezultatus demonstruojančius perspektyviausius Lietuvos jaunuosius dviratininkus pateikė treneris Kęstutis Česaitis. Jo pasiūlymui LDSF Vykdomasis komitetas pritarė dar praėjusių metų gruodžio pradžioje.

Kaip teigė LDSF generalinis sekretorius Stasys Petrauskas, šis projektas turėtų būti paskata tiek dviračių sporto talentus ugdantiems treneriams, tiek patiems jauniesiems dviratininkams, siekiant pačių aukščiausių tikslų. „Visų pirma džiaugiuosi, jog ne tik Federacijos administracija, Vykdomasis komitetas, bet ir treneriai siūlo savo idėjas, kaip reikėtų skatinti motyvuotus perspektyvius dviratininkus. Tik skirdami reikiamą dėmesį ir kartu paramą dviračių sporto talentams galime užauginti naujas dviračių sporto žvaigždes“, – kalbėjo vienas Federacijos vadovų.

Tikimasi, jog pirmieji programos dalyviai bus patvirtinti sausio 13 dieną vyksiančiame LDSF Vykdomojo komiteto posėdyje. Jaunųjų talentų rėmimo programa turėtų startuoti jau sausio 15-ąją.

Viena LDSF rėmėjų „Vostok-Europe“ laikrodžių gamintoja bendrovė „Koliz Vostok“, palaikydama šią iniciatyvą, internetiniam aukcionui skiria savo „Undinės“ serijos moterišką laikrodį. Visos aukcione už laikrodį gautos pajamos bus skirtos LDSF Jaunųjų talentų programai. Priminsime, jog šį laikrodį yra pasirinkusi ir dviračių treko karalienė Simona Krupeckaitė. Aukciono laimėtoja ar laimėtojas laikrodį gaus su Simonos asmeniniu palinkėjimu ir autografu.

Socialinio tinklo „Facebook“ LDSF paskyroje rengiamo aukciono taisyklės:

 „Vostok-Europe“ laikrodžio „Undinė“ su trimis skirtingais rudos spalvos dirželiais, odine pakuote ir Simonos Krupeckaitės asmeniniu palinkėjimu bei autografu pradinė kaina – 290 eurų;

Siūlymai teikiami šio įrašo komentaruose;

Minimalus kėlimas – 10 eurų;

Aukciono pabaiga –  š. m. sausio 14 d. 23.00 val. (Lietuvos laiku).

Teisė įsigyti laikrodį atiteks tam, kuris sausio 14 d. 23.00 val. (Lietuvos laiku) bus pasiūlęs didžiausią laikrodžio įsigijimo kainą. Jei aukciono laimėtojas atsisakys įsigyti laikrodį už savo pasiūlytą kainą, laikrodžio įsigijimo teisė bus perleista antrą didžiausią kainą pasiūliusiam aukciono dalyviui ir t. t.

Už laikrodį gauta pinigų suma, kaip parama, bus skirta LDSF Jaunųjų talentų paramos programai.

Pradėkime Naujuosius nuo gerų darbų!