Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Oliviją Baleišytę daugiakovėje lydėjo nesėkmė

Pruškove (Lenkija) vykstančio 116-ojo pasaulio dviračių treko čempionato trečiąją dieną – penktadienį – iš lietuvių startavo tik  Olivija Baleišytė, tačiau jai daugiakovė susiklostė labai nesėkmingai. Po varžybų 20-metė panevėžietė neslėpė ašarų.

Lietuvos dviratininkė surinko tik 6 taškus ir užėmė 22-ą vietą. Olivija skrečo rungtyje buvo paskutinė, tempo lenktynėse su tarpiniais finišais  – 21-a, atkrintamosiose lenktynėse – 19-a, o grupinėse lenktynėse (80 ratų; 20 km) su aštuoniais tarpiniais finišais taškų nepelnė. Lietuvė vienu metu bandė atitrūkti nuo grupės, bet jos ataka vaisių neatnešė. Bendrojoje įskaitoje O. Baleišytė aplenkė Rusijos ir Slovakijos atstoves. Daugiakovėje dalyvavo 24 dviratininkės iš tiek pat šalių.

Foto: Tomas Gaubys

Antrus metus iš eilės pasaulio čempione tapo 36 metų olandė Kirsten Wild (117 tšk.). Pasaulio vicečempione tapo italė Letizia Paternoster (115 tšk.), kuri po trijų rungčių buvo pirma, o bronzos medalį pelnė amerikietė Jennifer Valente (106 tšk.).

O. Baleišytė pasaulio pirmenybėse dalyvauja trečią kartą. Pernai ir užpernai ji planetos pirmenybių daugiakovėje buvo 18-a. Trečiadienį Olivija skrečo rungtyje iškovojo šeštą vietą.

Šeštadienį nuo 13.30 val. (Lietuvos laiku) sprinto lenktynėse dalyvaus Vasilijus Lendel.

Informaciją parengė Tomas Gaubys