Olivija Baleišytė pasaulio jaunių treko čempionate – šešta ir penkiolikta

Dviratininkė Olivija Baleišytė Astanoje (Kazachstanas) vykstančio pasaulio jaunių treko čempionato merginų asmeninėse 2 km persekiojimo lenktynėse penktadienį užėmė šeštą vietą. Panevėžietė, kuriai rugsėjo 3 dieną sukaks 17 metų, aštuonis ratus nuvažiavo per 2 min. 28,052 sek. (vid. greitis – 48,632 km/h).

2015_0714_EuropeanTrackChampU23_751_12614_z-2

Foto – Nassos Triantafyllou

Dėl medalių kovoja keturios geriausiai atrankos varžybose pasirodžiusios dviratininkės.

Atrankoje dalyvavo 24 sportininkės. Pirmą vietą užėmė Europos čempionė lenkė Justyna Kaczkowska – 2 min. 25,006 sek.

O. Baleišytė liepos mėnesį Graikijoje vykusio Europos čempionato asmeninėse persekiojimo lenktynėse iškovojo bronzos medalį.

Ketvirtadienį vykusiose merginų 500 m pavienio starto lenktynėse O. Baleišytė (36,827 sek.) tarp 23 dalyvių buvo 15-a.

Nugalėjo vokietė Paulina Sophi Grabsch – 34,657 sek. Ji 0,096 sek. viršijo pasaulio jaunių rekordą. Sidabrą pelnė kita vokietė Emma Hinze (34,729 sek.), o bronzą – Naujosios Zelandijos atstovė Olivia Podmore (34,980 sek.).