Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Olivija Baleišytė pasveikinta Panevėžio miesto savivaldybėje

Pirmadienį Panevėžio miesto savivaldybėje surengtas neseniai Europos jaunimo ir jaunių treko čempionate Italijoje aukso ir sidabro medalius iškovojusios bei pasaulio jaunių rekordininke tapusios panevėžietės Olivijos Baleišytės pagerbimas.  

Olivija Baleišytė su treneriais Antanu Jakimavičiumi ir Solveiga Baleišyte

17-metę dviratininkę ir jos trenerius Antaną Jakimavičių bei Solveigą Baleišytę pasveikino Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Lietuvos dviračių sporto federacijos generalinė sekretorė – direktorė Rasa Ališauskienė, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorė Jūratė Pauliukienė bei Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro direktorius Saulius Raziūnas.

Olivijos Baleišytės pagerbimas Panevėžio miesto savivaldybėje  Olivijos Baleišytės pagerbimas Panevėžio miesto savivaldybėje

Treneris A.Jakimavičius, pasidalijęs įspūdžiais iš varžybų, iškėlė idėją Europos jaunimo ir jaunių dviračių treko čempionatą organizuoti Panevėžyje.

„Cido“ arenoje turime dviračių treką, kuriuo tikrai galėtume labiau pasinaudoti. Apie tai jau kalbėjausi su Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentu Romualdu Bakučiu. Džiugina ir trenerių žodžiai, kad Panevėžys turi dideles galimybes vystyti dviračių sportą“, – sakė meras R.Račkauskas.

Olivijos Baleišytės pagerbimas Panevėžio miesto savivaldybėje