Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Olivija Baleišytė Slovakijoje iškovojo dvi prizines vietas

Birželio 10-11 dienomis Slovakijoje surengtose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix Prešov“ (UCI I kategorija) Olivija Baleišytė iškovojo dvi prizines vietas. Ji skrečo rungtyje buvo antra, o omniume – trečia.

Skrečo rungtyje (30 ratų, 10 km; 23 dalyvės) Olivija nusileido tik airei Emily Kay. Trečią vietą užėmė lenkė Maja Tracka.

Omniume (24 dalyvės) Olivija surinko 114 taškų. Nugalėjo airė Lara Gillespie, pelniusi 147 taškus. Antra su 137 taškais buvo čekė Petra Ševčikova.

O. Balaišytė omniumo skreče buvo šešta, tempo lenktynėse – trečia, o eliminavime – ketvirta. Lietuvos dviratininkė po trijų rungčių buvo trečia. Olivija grupinėse lenktynėse dėl taškų pelnė 14 taškų ir išsaugojo prizinę vietą.

O. Baleišytė eliminavime (21 dalyvė) užėmė 10-ą vietą. Nugalėjo L. Gillespie.

Vyrų skreče (45 ratai, 15 km; 29 dalyviai) puikiai pasirodė Žygimantas Matuzevičius. Jis iškovojo ketvirtą vietą. Nugalėjo lenkas Filip Prokopyszyn. Antras buvo ukrainietis Maksim Vasiljev, o trečias – kitas lenkas Kacper Majewski.

Foto: Rasto Hoza

Žygimantas eliminavime (20 dalyvių) užėmė septintą vietą. Nugalėjo lenkas Radoslaw Frączak.

Ž. Matuzevičius omniume (29 dalyviai) su 57 taškais užėmė 14-ą vietą. Nugalėjo čekas Jan Voneš, surinkęs 134 taškus.

Žygimantas omniumo skreče buvo septintas, tempo lenktynėse – 14-as, o eliminavime – 15-as. Grupinėse lenktynėse dėl taškų lietuvis pelnė 3 taškus ir finišavo penktas.

Ž. Matuzevičius grupinėse lenktynėse dėl taškų (90 ratų, 30 km, 15 tarpinių finišų) nefinišavo. Varžybų pradžioje jam pavyko pelnyti 3 taškus.

REZULTATAI

Informaciją parengė Tomas Gaubys (LDSF)

Titulinė foto: MAT ATOM Deweloper Wroclaw