Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Olivija Baleišytė Tautų taurės varžybose Kolumbijoje – 11-a

Kalyje (Kolumbija) vykstančio dviračių treko Tautų taurės varžybų trečiojo etapo moterų omniume (daugiakovėje) šeštadienį Lietuvos atstovė Olivija Baleišytė (nuotraukoje) užėmė 11-ą vietą. Ji surinko 71 tašką. 

Nugalėjo amerikietė Jennifer Valente, pelniusi 137 taškus. Šioje rungtyje dalyvavo 16 dviratininkių.

O. Baleišytė skreče buvo 12-a, tempo lenktynėse – 14-a. eliminavime – 3-ia, o grupinėse lenktynėse dėl taškų (80 km, 20 ratų, 8 tarpiniai finišai) pelnė 3 taškus. 

Olivija penktadienį eliminavimo rungtyje (13 dalyvių) užėmė 12-ą vietą. Nugalėjo J. Valente. 

Vyrų keirino rungtyje (36 dalyviai) Svajūnas Jonauskas pasidalijo 19-ą, o Vasilijus Lendel – 25-ą vietas. Nugalėjo Trinidado ir Tobago dviratininkas Nicholas Paul. 

Pirmojo etapo antrajame važiavime V. Lendel buvo trečias, o šeštajame važiavime S. Jonauskas užėmė ketvirtą vietą. Antrajame paguodos važiavime Svajūnas finišavo trečias, o Vasilijus trečiajame važiavime buvo ketvirtas.

Sprinto lenktynėse (37 dalyviai) V. Lendel užėmė 21-ą, o S. Jonauskas – 27-ą vietas. Nugalėjo Trinidado ir Tobago atstovas Nicholas Paul.

Vasilijus šešioliktfinalyje pralaimėjo kinui Qi Liu (14-as kvalifikacijoje), o Svajūnas – Surinamo dviratininkui Jair Tjon En Fa (6).

V. Lendel kvalifikacijoje užėmė 19-ą (10,091 sek.), o S. Jonauskas – 27-ą (10,295 sek.) vietas.  

REZULTATAI

Informaciją parengė Tomas Gaubys/LDSF