Olivijai Baleišytei – auksas ir bronza, o Miglei Marozaitei – sidabras

Tuloje (Rusija) vykstančiose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix of Tula“ (UCI I kategorija) pirmadienį Lietuvos atstovės iškovojo net tris medalius! Du kartus ant prizininkų pakylos kopė Olivija Baleišytė, kartą – Miglė Marozaitė.

O. Baleišytė iš pradžių laimėjo skrečo rungtį. Antrą ir trečią vietas užėmė rusės – atitinkamai Marija Averina ir Lidija Plužnikova.

Po to Olivija grupinėse lenktynėse dėl taškų pelnė bronzos medalį. Panevėžietė surinko 25 taškus. Pirmą ir antrą vietas užėmė Rusijos dviratininkės – atitinkamai Diana Klimova (32 tšk.) ir M. Averina (26 tšk.).

M. Marozaitė keirino rungtyje iškovojo sidabro medalį. Auksas atiteko rusei Darijai Šmeliovai. Bronzą pelnė kita Rusijos atstovė Natalija Antonova.

Atvirame 333,33 m ilgio treke vykstančios varžybos baigsis antradienį.