Olivijai Baleišytei ir Justui Beniušiui – po penkis medalius

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtame Lietuvos dviračių treko čempionate išdalinti 57 medaliai. Iš viso buvo kovojama 13-oje rungčių (10-yje asmeninių ir trijose komandinėse). Apdovanojimus iškovojo 25 sportininkai, o daugiausiai medalių – po penkis – pelnė Olivija Baleišytė („EL-Eko Sport“, 3-2-0) ir Justas Beniušis („Klaipėda“, 3-1-1). Po keturis medalius iškovojo Erika Župerkaitė (0-2-2) ir Kristina Kazlauskaitė (0-1-3, abi – „EL-Eko Sport“).

O. Baleišytė laimėjo grupines lenktynes dėl taškų. Ji surinko 28 taškus. E. Župerkaitė (18 tšk.) pelnė sidabrą, o K. Kazlauskaitė (17 tšk.) – bronzą. Šios sportininkės taip pat išsirikiavo ir atkrintamosiose lenktynėse. Olivija pirma buvo ir 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse. Antrą vietą užėmė K. Kazlauskaitė, o trečią – E. Župerkaitė. O. Baleišytė sidabro medalį iškovojo keirino rungtyje. Ją laimėjo Miglė Marozaitė („EL-Eko Sport“), o trečia buvo Viktorija Šumskytė („EL-Eko Sport“). Tituluotoji Simona Krupeckaitė („EL-Eko Sport“) liko ketvirta.

Olivija sidabrą pelnė ir komandų sprinto rungtyje kartu su V. Šumskyte. Nugalėjo S. Krupeckaitė su M. Marozaite. Trečią vietą užėmė K. Kazlauskaitė ir E. Župerkaitė.

J. Beniušis laimėjo grupines lenktynes dėl taškų. Jis surinko 69 taškus ir tašku aplenkė Venantą Lašinį („Staki – Technorama“). Bronzą pelnė Darijus Džervus („Memel“, 65 tšk.). Justas auksą iškovojo ir atkrintamosiose lenktynėse. Sidabras atiteko D. Džervui, o bronza – Alanui Marcinkėnui („Klaipėda“). J. Beniušis su komandos draugais Kasparu Punkriu, Mantu Januškevičiumi ir Romu Zubricku laimėjo 4 km komandų persekiojimo lenktynes. Sidabrą pelnė trys „Klaipėdos“ nariai – A. Marcinkėnas, Denas Masiulis, Arvydas Birenis bei D. Džervus, o bronzą – Aristidas Kelmelis, Laurynas Kuras, Rokas Kmieliauskas (visi trys – SM „Gaja“) ir Artur Čeremisinov („Vitus“).

J. Beniušis 4 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse iškovojo sidabrą. Nugalėjo V. Lašinis, o trečias buvo R. Kmieliauskas. Justas su M. Januškevičiumi ir R. Zubricku iškovojo bronzą komandų sprinto lenktynėse. Nugalėjo Vasilijus Lendel, Svajūnas Jonauskas ir Gedvinas Serafinas (visi trys – „EL-Eko Sport“). Sidabras atiteko Airidui Videikai („Colibri”), Aivarui Naujokaičiui ir Deividui Jatužiui (abu – „EL-Eko Sport”).

Vyrų keirino rungtį laimėjo V. Lendel. Antras buvo S. Jonauskas, o trečias – G. Serafinas.

S. Jonauskas nugalėjo sprinto rungtyje. Jis finale 2-0 įveikė geriausiai kvalifikacijoje pasirodžiusį V. Lendel. Kovoje dėl bronzos A. Naujokaitis 2-1 nugalėjo G. Serafiną.

Moterų sprinto rungtyje aukso medalį iškovojo S. Krupeckaitė. Ji finale 2–1 įveikė greičiausiai kvalifikacijoje važiavusią M. Marozaitę. Kovoje dėl bronzos V. Šumskytė 2–0 nugalėjo O. Baleišytę.