Olivijai Baleišytei – net šeši Lietuvos treko čempionato medaliai

Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtame Lietuvos dviračių treko čempionate Olivija Baleišytė („El-Eko Sport“ – Panevėžio KKSC) iškovojo net šešis medalius – tris aukso, vieną sidabro ir du bronzos. 19-metė dviratininkė laimėjo asmenines 3 km persekiojimo, atkrintamąsias ir grupines lenktynes dėl taškų. Olivija antra buvo keirino rungtyje, o trečia – sprinto ir komandų sprinto (kartu su Kristina Kazlauskaite) lenktynėse.

Po penkis medalius iškovojo jaunės Auksė Pikūnaitė (3-1-1; „El-Eko Sport“ – PKKSC) ir Erika Župerkaitė (2-3-0; „El-Eko Sport“ – PRSSG – PKKSC). Moterų varžybose keturis medalius pelnė Viktorija Šumskytė (1-3-0; „El-Eko Sport“ – PRSSG – PKKSC), o jaunių varžybose po keturis medalius iškovojo Karolis Galeckas (1-2-1; Kauno SM „Gaja“), Edvinas Mazurevičius (0-2-2; PRSSG – „Fortūna“) ir Ona Šikailovaitė (0-1-3; „El-Eko Sport“ – PRSSG – PKKSC).

Po tris aukso medalius iškovojo O. Baleišytė, A. Pikūnaitė ir Lukas Šuvalskis (Kauno SM „Gaja“).

Sirguliavusi Simona Krupeckaitė („El-Eko Sport“ – LOSC) iškovojo du aukso ir vieną bronzos medalį. Dviračių treko karalienė laimėjo sprinto ir komandų sprinto lenktynes bei trečia buvo keirine. Pastarojoje rungtyje Simona į priekį praleido savo komandos draugę Miglę Marozaitę ir O. Baleišytę. M. Marozaitė dar tapo komandų sprinto lenktynių nugalėtoja, o sprinte pelnė sidabro medalį.

Vasilijus Lendel („El-Eko Sport“ – PKKSC) laimėjo sprinto lenktynes, o keirine buvo antras. Keirino rungtį laimėjo jo komandos draugas Svajūnas Jonauskas. Jis sprinte užėmė antrą vietą.

Iš viso išdalinti 24 medalių komplektai. Apdovanojimai įteikti 37 dviratininkams.