„Otepaa GP“ varžybose – Skaistės Mikašauskaitės ir Augustės Mikutytės pergalės

Šeštadienį, balandžio 29-ąją, Estijoje vykusiose dviračių plento varžybose „Otepaa GP“ nugalėtojomis tapo Skaistė Mikašauskaitė (jaunės) ir Augustė Mikutytė (jaunutės).

Varžybose dalyvavo Lietuvos jaunučių merginų ir vaikinų bei jaunių merginų rinktinės, vadovaujamos trenerių Artūro Šiugždinio, Algimanto Buivido ir Alvydo Surgauto.

S. Mikašauskaitė laimėjo 30 km (6 ratai po 5 km) jaunių, jaunimo ir moterų lenktynes (13 dalyvių). Antra tarp jaunių ir trečia tarp visų dalyvių buvo Gabija Jonaitytė. Jaunių grupėje (8 dalyvės) ketvirtą vietą užėmė Auksė Lekavičiūtė, o penktą – Miglė Daneikaitė.

Mari Kruuser, Skaistė Mikašauskaitė ir Gabija Jonaitytė.

25 km (5 ratai po 5 km) lenktynėse dalyvavo mergaitės, berniukai ir jaunutės. Tarp visų 54 dalyvių A. Mikutytė buvo penkta, o tarp jaunučių – pirma. Jaunučių įskaitoje (19 dalyvių) Augustė Audinytė užėmė antrą, Monika Liutinskaitė – ketvirtą, Goda Vizgaudaitė ­– 11-ą, Austėja Grackaitė – 12-ą, o Liepa Jonaitytė – 16-ą vietas.

Berniukų įskaitoje (27 dalyviai) ketvirtą vietą iškovojo Lukas Skikas (Panevėžio „Fortūna“).

45 km (9 ratai po 5 km) jaunučių vaikinų lenktynėse (58 dalyviai) septintą vietą užėmė Arnas Bilertas, aštuntą – Viktoras Voiniušas, 16-ą – Giedrius Mudėnas, 19-ą – Ignas Kertenis, 20-ą – Dovydas Činga, 21-ą – Paulius Pučinskas.