„Otepaa Rattaralli“ varžybose – Skaistės Mikašauskaitės ir Luko Skiko pergalės

Estijoje vykusiose dviračių plento varžybose „Otepaa Rattaralli“ nugalėtojais tapo Skaistė Mikašauskaitė (jaunės) ir Lukas Skikas (berniukai).

Varžybose dalyvavo Lietuvos jaunučių merginų ir vaikinų bei jaunių merginų rinktinės, vadovaujamos trenerių Artūro Šiugždinio, Algimanto Buivido ir Alvydo Surgauto, Klaipėdos „Viesulo“ SC ir Panevėžio DSK „Fortūna“ dviratininkai.

S. Mikašauskaitė laimėjo 28 km (8 ratai) jaunučių, jaunių, jaunimo ir moterų lenktynes (29 dalyvės). Nugalėtoja distanciją įveikė per 50 min. 25 sek. (vid. greitis – 33,32 km). Antra finišavo Auksė Lekavičiūtė.

Jaunių įskaitoje (7 dalyvės) visas tris prizines vietas užėmė Lietuvos dviratininkės: pirma – S. Mikašauskaitė, antra – A. Lekavičiūtė, o trečia – Gabija Jonaitytė. Miglė Daneikaitė klasifikuota penkta.

Jaunučių įskaitoje (18 dalyvių) Augustė Audinytė iškovojo trečią vietą. Augustė Mikutytė buvo ketvirta, Monika Liutinskaitė – septinta, Goda Vizgaudaitė – aštunta, Austėja Grackaitė – 10-a, o Liepa Jonaitytė (Klaipėdos „Viesulo“ SC) – 14-a.

Augustė Audinytė (d).

24,5 km (7 ratai) berniukų (13-14 metų) lenktynėse (18 dalyvių) pergalę iškovojo Lukas Skikas (Panevėžio DSK „Fortūna“, treneriai Vytautas Indreliūnas ir Vitalija Breivienė). Nugalėtojas distanciją įveikė per 42 min. 14 sek. (vid. greitis – 34,81 km/h) ir artimiausius varžovus aplenkė 30 sek.

42 km (12 ratų) jaunučių vaikinų lenktynėse (47 dalyviai) 10-ą vietą užėmė Arnas Bilertas, 11-ą – Dovydas Činga, 17-ą – Viktoras Voiniušas, 18-ą – Giedrius Mudėnas, 19-ą – Ignas Kertenis, 20-ą – Paulius Pučinskas (Klaipėdos „Viesulo“ SC).