Panevėžio sporto apdovanojimuose – prizai dviračių sporto atstovams

Pirmadienį paskelbti ir apdovanoti geriausi 2019 metų Panevėžio sportininkai. Geriausia miesto sportininke išrinkta dviratininkė Simona Krupeckaitė, o „Metų treneriu“ tapo jos treneris ir vyras Dmitrij Leopold.

„Metų moterų komandinio laimėjimo“ nominacijoje nugalėjo S. Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė. Jos šiemet Minske (Baltarusija) surengtų antrųjų Europos žaidynių komandų sprinto rungtyje iškovojo sidabrą, o Simona tapo keirino rungties čempione. Europos treko čempionate Nyderlanduose jos komandų sprinte iškovojo 4-ą vietą, o pasaulio treko čempionate Lenkijoje klasifikuotos 7-os.

Simona Krupeckaitė. Foto: Gediminas Kartanas
Miglė Marozaitė, Rimantas Narkūnas ir Simona Krupeckaitė. Foto: Gediminas Kartanas

„Jaunojo talento“ prizas atiteko Europos dviračių treko čempionato skrečo rungtyje 6-ą vietą iškovojusiai Olivijai Baleišytei (trenerė Solveiga Baleišytė).

Metų aktyviausiu sporto klubu išrinktas Rimanto Narkūno vadovaujamas klubas „Dviračiai“.