Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Panevėžyje išdalinti Lietuvos jaunių ir jaunučių treko čempionato medaliai

Liepos 1-2 dienomis Panevėžyje, „Kalnapilio“ arenoje, surengtame Lietuvos jaunių (17-18 m.) ir jaunučių (15-16 m.) dviračių treko čempionate dalyvavo 42 Lietuvos ir 11 Panevėžyje globojamų Ukrainos dviratininkų. Iš viso išdalintas 21 Lietuvos čempionato medalių komplektas. Dviratininkai kovojo šešiose rungtyse – asmeninėse persekiojimo, sprinto ir komandų sprinto lenktynėse, keirine, grupinėse lenktynėse dėl taškų ir omniume (daugiakovėje). 

Deimantė Zelenauskaitė (Panevėžio SC/„Domino“, titulinėje nuotraukoje – viduryje) asmeninėse rungtyse iškovojo penkis, o Dovydas Činga (Panevėžio SC/„Greitis“) – keturis aukso medalius. Deimantė dar pelnė vieną sidabro, o Dovydas – po vieną sidabro ir bronzos medalį. Matas Sakavičius (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija/„El-Eko Sport tempas“) iškovojo po du aukso ir bronzos medalius. Du aukso medaliai įteikti ir Dominykui Burkai („Kaunas Cycling Team“).

Ignas Kertenis, Dovydas Činga ir Arnas Biriukas.

Panevėžio SC auklėtiniai, treniruojami Anatoilijaus Novikovo ir Tomo Usevičiaus, asmeninėse rungtyse iškovojo 20, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos ir Klaipėdos „Viesulo“ SC – po 8, o Kauno SM „Gaja“ ir Vilkaviškio SM/DSK „Aira“ atstovai – po 6 medalius. 

Jaunučių merginų omniumą laimėjusi D. Zelenauskaitė buvo nenugalima visose keturiose rungtyse. Jaunučių vaikinų omniume pajėgiausias buvo ukrainietis Zachar Podenko (140 tšk.), o Lietuvos čempionato auksą iškovojo antras buvęs D. Činga (132 tšk.). Jaunių vaikinų omniumo nugalėtoju tapo Nikolas Klimavičius (Utenos DSC). 

Jaunučių vaikinų komandų sprinto lenktynes laimėjo Vilkaviškio SM/DSK „Aira“ komanda – Arnas Biriukas, Arnas Žiemys ir Emilijus Dragūnaitis

Čempionatą surengė Lietuvos dviračių sporto federacija. 

Informaciją parengė Tomas Gaubys (LDSF)

Foto: Dviračių klubas „Domino“