Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Panevėžyje pasveikinti geriausi 2018 metų dviratininkai

Sausio 3 dieną Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtame Lietuvos dviračių treko skrečo ir daugiakovės (omniumo) čempionate pasveikinti geriausių 2018 metų Lietuvos dviratininkų rinkimų laureatai, o Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė ir jų treneris Dmitrij Leopold pagerbti už praėjusių metų pasiekimus.

S. Krupeckaitei, M. Marozaitei ir D. Leopoldui už aukštus sportinius pasiekimus buvo įteiktos Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio padėkos bei Lietuvos vėliavos. Simonai už pasaulio treko čempionato keirino rungtyje iškovotą bronzos medalį, o M. Marozaitei už Europos jaunimo ir jaunių treko čempionate iškovotus du sidabro medalius (500 m ir sprintas) įteiktos Kūno kultūros ir sporto departamento padėkos. Jos skirtos ir D. Leopoldui bei kineziterapeutui Tomui Linksmuoliui.

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) apdovanojo geriausia 2018 metų dviratininkę išrinktą Oliviją Baleišytę bei trečią vietą rinkimuose užėmusią S. Krupeckaitę, Metų dviratininko rinkimuose antrą vietą užėmusį Vasilijų Lendel bei geriausius 2018 metų jauniausius dviratininkus – Akvilę Gedraitytę, Viktoriją Šumskytę bei Gedviną Serafiną.

Laureatus pasveikino laikinai Panevėžio miesto savivaldybės mero pareigas einantis Aleksas Varna, Panevėžio miesto savivaldybės administracijos Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis ir LDSF prezidentas Romualdas Bakutis.

2018 metų Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių dviračių sporto varžybų trenerių įskaitoje antrą vietą užėmusiam Algimantui Buividui perduotas Lietuvos sporto federacijų sąjungos apdovanojimas.

LDSF informacija

Foto: Gintarė Zuozaitė ir DSK „Fortūna“