Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Panevėžyje – susitikimų kupinas LDSF vadovų vizitas

Ketvirtadienį, balandžio 22-ąją, Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) prezidentas Darius Levickis ir generalinis sekretorius Stasys Petrauskas lankėsi Panevėžyje, kur susitiko su miesto meru Ryčiu Račkausku, sporto skyriaus vadovu Justinu Jasiukaičiu, taip pat su Raimundo Sargūno sporto gimnazijos vadovybe, dviračių sporto klubų atstovais.

Rytis Račkauskas, Stasys Petrauskas, Darius Levickis ir Justinas Jasiukaitis. Foto: Panevėžio miesto savivaldybė.

Susitikime su savivaldybės atstovais buvo apsikeista mintimis ir idėjomis dėl dviračių sporto plėtros, infrastrūktūros problematikos, taip pat dėl galimo LDSF ir Panevėžio miesto bendradarbiavimo, Aukštaitijos sostinėje organizuojant tarptautinius dviračių sporto renginius.

Anot mero R. Račkausko, tiek miestas, tiek Federacija bendromis jėgomis turėtų dėti visas pastangas, jog dviračių sporto ir bendruomenės labui būtų kiek įmanoma aktyviau naudojama Panevėžio „Cido“ arena ir joje esantis dviračių trekas. Meras pristatė ir dviračių takų atnaujinimo, miesto darnaus judėjimo planus, savivaldybės paramą ir dėmesį vaikų neformaliajam ugdymui.

LDSF vadovas D. Levickis išreiškė padėką miesto prie Nevėžio vadovams už nuolatinį dėmesį ir paramą dviračių sportui, už norą dar aktyviau bendradarbiauti sprendžiant dviračių sporto problematikos klausimus, taip pat už bendradrabiavimą dėl galimų tarptautinių renginių organizavimo.

Susitikime su R. Sargūno sporto gimnazijos direktore Jūrate Pauliukiene, direktorės pavaduotoja ugdymui Egle Zablockyte šalys apsikeitė informacija dėl dviratininkų ugdymo klausimų gimnazijoje, dviračių sporto trenerių, vaikų pritraukimo problematikos, galimų dviračių sporto plėtros perspektyvų.

Abiejų šalių atstovai pasidžiaugė, jog tiek Gimnazijos vadovybė, tiek Federacija mato glaudesnio bendradarbiavimo perspektyvas bei interesą.

Vizito metu LDSF vadovai aplankė ir Panevėžio sporto klubo „El-Eko Sport“ atstovus – Tokijo olimpinėms žaidynėms besirengiančią šalies treko rinktinės lyderę Simoną Krupeckaitę bei jos trenerį Dmitrijų Leopoldą, taip pat treko ir plento dviratininkę Oliviją Baleišytę. Pokalbio metu aptarta pasiruošimo svarbiausioms metų varžyboms problematika, kiti sportininkams aktualūs klausimai.

LDSF informacija