Pasaulio čempionato komandų lenktynėse – ir du Lietuvos dviratininkai

Sekmadienį Insbruke (Austrija) prasidėjo 91-asis pasaulio dviračių plento čempionatas. Komandų lenktynėse dalyvavo ir du Lietuvos dviratininkai – Daiva Ragažinskienė bei Gediminas Bagdonas.

Daiva su Italijos komanda „Ale Cipollini“ užėmė 10-ą vietą. Nugalėjo Vokietijos ekipa „Canyon//SRAM Racing“. Ji 54,1 km distanciją įveikė per 1 val. 1 min. 46,6 sek. (vid. greitis – 52,544 km/h). Antrą vietą iškovojo „Boels Dolmans“ (Nyderlandai, +21,9 sek.), o trečią – nugalėtojos titulą gynusi „Sunweb“ komanda (Nyderlandai, +28,67 sek.). „Ale Cipollini“ nugalėtojoms pralaimėjo 3 min. 53,54 sek.

Lenktynėse dalyvavo 12 komandų – 72 dviratininkės iš 21 šalies.

Gediminas su Prancūzijos komanda „Ag2r La Mondiale“ užėmė 15-ą vietą. Pasaulio čempione tapo Belgijos ekipa „Quick-Step Flores“. Ji 62,4 km distanciją įveikė per 1 val. 7 min. 25,9 sek. (vid. gretis – 55,522 km/h). Sidabrą pelnė nugalėtojos titulą gynusi „Sunweb“ komanda (Vokietija, +18,46 sek.), o bronza atiteko BMC komandai (JAV, +19,55 sek.). „Ag2r La Mondiale“ nugalėtojams pralaimėjo 5 min. 18,54 sek.

Lenktynėse dalyvavo 22 komandos 132 dviratininkai iš 30 šalių.

Pirmadienį 11.10 – 12.55 val. (Lietuvos laiku) vyksiančiose jaunių merginų pavienio starto lenktynėse (19,8 km) dalyvaus Akvilė Gedraitytė. Ji startuos 35-a (11 val. 59 min. 30 sek.). Iš viso lenktyniaus 46 dviratininkės.