Pasaulio plento dviračių čempionato šalių klasifikacijoje Lietuva pasidalijo 14-ą vietą

Praėjusią savaitę Ričmonde (JAV) vykusio pasaulio plento dviračių čempionato šalių klasifikacijoje Lietuva ir Kanada, surinkusios po 140 taškų, pasidalijo 14-ą vietą. Visus taškus mūsų šaliai pelnė vyrų grupinėse lenktynėse bronzos medalį iškovojęs Ramūnas Navardauskas.

IMG_6139

© Tomas Gaubys

Pirmą kartą Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) sudarytoje klasifikacijoje nugalėjo Nyderlandai (545 tšk.). Antrą vietą užėmė Prancūzija (430 tšk.), trečią – Australija (425 tšk.), ketvirtą – JAV (424 tšk.), penktą – Italija (349 tšk.), šeštą – Lenkija (241 tšk.).

Estija ir Rusija (po 33 tšk.) pasidalijo 22-ą, o Latvija ir Ukraina (po 5 tšk.) – 32-ą vietas.

Iš viso klasifikuotos 33 šalys.

Sudarant šią klasifikaciją, įskaityti taškai, pelnyti vyrų ir moterų elito, jaunimo (iki 23 metų) vaikinų bei jaunių merginų ir vaikinų asmeninėse ir grupinėse lenktynėse.