Pavasario pirmenybėse Krekenavoje daugiausiai medalių iškovojo klaipėdiečiai

Balandžio 22-ąją Krekenavoje (Panevėžio raj.) surengtos Lietuvos dviračių plento pavasario pirmenybių pavienio starto lenktynės. Jose jėgas išmėgino per 150 sportinininkų. Daugiausiai medalių – septynis – iškovojo Klaipėdos „Viesulo“ sporto centro bei „Klaipėdos“ komandos atstovai. Po šešis medalius pelnė Šilalės sporto mokyklos bei „Kvėdarnos“ klubo ir Panevėžio Kūno kultūros ir sporto centro (PKKSC), Raimundo Sargūno sporto gimnazijos (PRSSG) bei „Fortūnos“ klubo atstovai.

Jaunimo (iki 23 metų) vaikinų grupėje (25 km; 8 dalyviai) visą prizininkų pakylą užėmė „Viesulo“ sporto centro ir „Klaipėdos“ ekipos dviratininkai: nugalėjo Justas Beniušis, antras buvo Rojus Adomaitis (+17,3 sek.), o trečias – Arvydas Birenis (+48,9 sek.).

Jaunimo merginų grupės (25 km) lenktynėse dalyvavo tik dvi sportininkės: pirma buvo Ernesta Strainytė (Šilalės SM/„Kvėdarna“), o antra – Justina Jovaišytė (PKKSC/PRSSG/„Fortūna“, +7 sek.).

Jaunių (17-18 metų) merginų grupėje (20 km; 20 dalyvių) nugalėjo Regina Stegvilaitė (PKKSC/PRSSG/„Fortūna“). Antrą vietą užėmė Justė Juškevičiūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“, +57 sek.), o trečią – Barbora Dauderytė (Vilniaus m. SC/„Vitus“, +1.17,5).

Tarp jaunių vaikinų (25 km; 21 dalyvis) pergalę šventė Denas Masiulis („Viesulo“ SC/„Klaipėda“). Antrą vietą užėmė Kęstutis Vaitaitis (PKKSC/PRSSG/„Fortūna“, +22,5 sek.), o trečią – Romas Zubrickas („Viesulo“ SC/„Klaipėda“, +30,6 sek.).

Jaunučių (15-16 metų) merginų grupėje (15 km; 25 dalyvės) aukso medalį iškovojo Rimantė Žiliūtė (Šilalės SM/„Kvėdarna“). Ji pranoko Akvilę Gedraitytę (+12,8 sek.) ir Pauliną Patinskaitę (+29,4 sek.; abi – PKKSC/PRSSG/„Fortūna“).

Jaunučių vaikinų grupėje (15 km; 31 dalyvis) geriausiai pasirodė Paulius Grabauskas (Vilkaviškio SM/„Aira“). Antrą vietą užėmė Aivaras Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“, +3,6 sek.), o trečią – Lukas Šuvalskis (Kauno SM „Gaja”/„Staki“, +36,3 sek.).

13-14 metų mergaičių grupėje (5 km; 23 dalyvės) pirmas dvi vietas užėmė Šilalės SM ir „Kvėdarnos“ klubo atstovės – atitinkamai Gustė Stanišauskaitė bei Auksė Strainytė. Trečia buvo Rūta Rastauskaitė (PKKSC/PRSSG/„Fortūna“).

13-14 metų berniukų grupėje (5 km; 17 dalyvių) nugalėjo Mindaugas Čiunka („Viesulo“ SC/„Klaipėda“). Antrą vietą užėmė Eimantas Dovgyj (Marijampolės SC „Sūduva“), o trečią – Rokas Adomaitis („Viesulo“ SC/„Klaipėda“).

Veteranų grupėje (15 km; 8 dalyviai) nugalėjo Vytautas Blockis („Focus Vilnius“). Antras buvo Artūras Kačerauskas („Umarai“), o trečias – Mantas Jančauskas („Domus Lumina“).