Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pergalė! G.Bagdonas: komanda puikiai padirbėjo

Gediminas BagdonasSekmadienį Prancūzijoje klasikinėse dviratininkų lenktynėse “Grand Prix de la Somme” puikiai pasirodė “AG2R La Mondiale” komanda. Prancūzų komandai atstovaujančio lietuvio Gedimino Bagdono komandos draugas baltarusis Yauheni Hutarovichius lenktynių finiše buvo pirmas.

Lietuvio komandą turėjo kolegą pabėgėlių grupėje.

“Komanda šiandien padirbėjo labai gerai. Pradžioje nuvažiavo Alexis Gougerdas su dar dviem dviratininkais, tad mūsų komandai nereikėjo dirbti, taupėme energiją ir laukėme finišo. Lenktynių pabaigoje komanda puikiai sudirbo finišo tiesiojoje tai ir lėmė, kad Hutarovichius laimėjo” – apie lenktynių eigą pasakojo G.Bagdonas

Lenktynių pabaigoje G.Bagdonas vos išvengė griūties

“Iki finišo likus apie 4 km vos nepatekau į griūtį, teko visiškai sustoti. Dėl šios situacijos pabaigoje negalėjau padėti kolegoms, bet komanda padirbėjo puikiai. Deja šiuo metu nesu pačios geriausios formos, nes po “Paris-Roubaix” lenktynių turėjau dvi savaitės poilsio” – po finišo sakė G.Bagdonas.

Antras lenktynėse liko belgas Tomas Van Asbroeckas iš “Topsport Vlaanderen – Baloise” komandos, trečias finišavo prancūzas Yannickas Martinezas iš “Team Europcar”. G.Bagdonas finišavo 70-oje vietoje.