Pirmajame dešimtuke – du lietuviai, o „Staki – Baltik vairas“ – geriausia komanda

Penktadienį Baltarusijoje surengtų dviračių lenktynių „Minsk Cup“ (1.2 kategorija) komandų įskaitoje nugalėjo Lietuvos komanda „Staki – Baltik vairas“, o jos nariai – Martynas Maniušis ir Darijus Džervus užėmė atitinkamai šeštą ir septintą vietas.

13590249_601620316662865_8319288757847501584_n

® Pro Cycling LT

Pergalę iškovojo Rusijos rinktinės narys Aleksandras Kulikovskis. Jis 176 km nuvažiavo per 3 val. 51 min. 8 sek. (vid. greitis – 45,688 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-29 vietas užėmusiems dviratininkams. M.Maniušiui atiteko dešimt, o D.Džervui – penki pasaulio reitingo taškai. 20-as finišavo Venantas Lašinis. Mykolas Račiūnas (+3.26) užėmė 53-ią, Paulius Šiškevičius (+3.43) – 54-ą, o Justas Beniušis (+6.59) – 83-ią vietas.

Iš 106 startavusių dviratininkų klasifikuoti 96.