Pirmajame dešimtuke – trys Lietuvos dviratininkai

Lenkijoje surengtų 16-ųjų daugiadienių lenktynių „Szlakami Jury“ jaunių grupėje į pirmąjį dešimtuką pateko net trys Lietuvos rinktinės nariai: Aivaras Mikutis užėmė ketvirtą, Mantas Bitinas – devintą, o Gustas Raugala – dešimtą vietas.

Nugalėjo gruzinas Tornike Khabazi. Antrą vietą užėmė jo tėvynainis Avtandil Piransišvili (+21 sek.), o trečią – vokietis Theo Zetsche (+25 sek.). A. Mikutis, kuris prieš paskutinįjį etapą buvo antras, nuo nugalėtojo atsiliko 27 sek., M. Bitinas – 1 min., o G. Raugala – 1 min. 7 sek. Žygimantas Matuzevičius (+1.27) užėmė 20-ą, Paulius Šavelskis (+2.01) – 30-ą, Deividas Petruškevičius (+3.33) – 40-ą, o Olegas Ivanovas (+3.58) – 42-ą vietas.

Lenktynes pradėjo 75 dviratininkai iš Čekijos, Gruzijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos ir Vokietijos. Klasifikuoti 49 jauniai.

Komandų įskaitoje Lietuvos rinktinė užėmė antrą vietą (pirmi – gruzinai), o taškų klasifikacijoje ketvirtas buvo A. Mikutis.

Paskutinį, trečiąjį, etapą laimėjo vokietis Axel Borgwald. Jis 104 km nuvažiavo per 2 val. 48 min. 26 sek. (vid. greitis – 39,737 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-31 vietas užėmusiems dviratininkams. Antras finišavo gruzinas Saba Rostiašvili, o trečias – M. Bitinas.

Ž. Matuzevičius užėmė devintą, G. Raugala – 30-ą, A. Mikutis (+8 sek.) – 33-ią, o P. Šavelskis (+11 sek.) – 34-ą vietas.

A. Mikutis prologe buvo antras, pirmajame etape (8,4 km) – trečias, o antrajame etape (81 km) – devintas.

Jaunučių grupėje Rokas Adomaitis užėmė 28-ą, Gediminas Kubelskas – 34-ą, o Arvydas Žukauskas – 39-ą vietas. Iš 102 startavusių dviratininkų klasifikuoti 57. Lietuvos rinktinė komandų įskaitoje užėmė ketvirtą vietą. Paskutiniame, trečiajame, etape (78 km) R. Adomaitis finišavo 20-as.