Pirmuosiuose dešimtukuose – trys Lietuvos dviratininkai

Sekmadienį Sobotkoje (Lenkija) surengtose 32-osiose tarptautinėse dviračių varžybose „Slęžanski Mnich“ į pirmuosius dešimtukus pateko trys Lietuvos dviratininkai: Greta Puodžiūnaitė, Vlad van Mechelen ir Venantas Lašinis.

G. Puodžiūnaitė (Vilkaviškio „Aira“) jaunučių merginų lenktynėse (19 km) užėmė septintą, o Greta Baskevičiūtė (Utenos DSC) – 17-ą vietas. Nugalėjo lenkė Tamara Szalinska – 30 min. 40 sek. (vid. greitis – 37,17 km/h). Lenktynėse dalyvavo 48 dviratininkės.

Jaunučių vaikinų lenktynėse (57 km), kuriose dalyvavo net 158 dviratininkai, V. van Mechelen iš Europos jaunimo olimpiniam festivaliui besirengiančios Lietuvos rinktinės finišavo aštuntas. Nugalėjo lenkas Hubert Grygowski – 1 val. 31 min. 18 sek. (vid. greitis – 37,46 km/h).

Arvydas Žukauskas užėmė 21-ą, Gediminas Kubelskas – 46-ą, o Rokas Adomaitis – 51-ą vietas. Karolis Sokolovas, Arminas Kašauskas ir Vilius Metlovas tarp 99 klasifikuotų lenktynių dalyvių nepateko.

V. Lašinis kartu su „Klaipėdos“ komanda dalyvavo vyrų ir jaunimo lenktynėse (133 km). Jose iš viso startavo 128 dviratininkai. Lietuvis jaunimo grupėje tarp 88 dalyvių buvo devintas. Nugalėjo lenkas Jakub Murias – 3 val. 16 min. 10 sek. V. Lašinis nuo jo atsiliko 11 sek. Rokas Kmieliauskas („Klaipėda“, +34 sek.) užėmė 25-ą vietą.

Moterų, jaunimo ir jaunių merginų lenktynėse (57 km) dalyvavo 77 dviratininkės. Jaunių grupėje (36 dalyvės) Aistė Janavičiūtė („Aira“) buvo 12-a, o Paulina Patinskaitė („Cannibal Team“) – 15-a.