LDSF apdovanojimai 2020: Metų treneris – Dmitrij Leopold

Geriausiu šių metų Lietuvos dviračių sporto treneriu išrinktas Dmitrij Leopold. Lietuvos dviračių treko rinktinės vyriausiasis treneris, kurio auklėtinis Vasilijus Lendel Europos čempionate iškovojo bronzos medalį, nugalėjo Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) surengtuose 2020 metų šalies dviračių sporto apdovanojimuose.

Dmitrij Leopold. Foto: Tomas Gaubys

Antrą vietą Metų trenerio nominacijoje užėmė Martynas Maniušis (Utenos DSC), o trečią – Kęstutis Česaitis (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“). Tarp pretendentų dar buvo Donatas Armonas (Šiaulių SC „Dubysa“), Gediminas Kastanauskas (Vilniaus miesto SC/DSK „Sietynas“) ir Artūras Šiugždinis (Klaipėdos „Viesulo“ SC/„Klaipėda“).

Metų teisėja išrinkta Roberta Vainauskienė. Antrą vietą užėmė Miglė Beresinevičiūtė, o trečią – Vestina Venckevičiūtė. Tarp kandidatų dar buvo Antanas TaučiusJurgis Taučius ir Severina Veleškevičienė

Roberta Vainauskienė. Foto: Tomas Gaubys

Metų dviračių parasportininku tapo Ernestas Česonis, o antrą vietą užėmė Jonas Dumša

Ernestas Česonis. Foto: LPAK

Metų renginio nominacijoje aiškia persvara nugalėjo pavienės dviračių sporto varžybos, atitinkančios griežtas karantino taisykles „Blokada by Velopeak“. Antrą vietą užėmė alternatyvus pavienio starto ir persekiojimo lenktynių miksas Vakarų Lietuvos žvyrkeliais „Velopeak 500“, o trečią – Baltijos dviračių treko čempionatas Panevėžyje. Tarp nominantų dar buvo Lietuvos CX čempionatas ir atvirosios MTB varžybos„MTB Karma“ ir „Šakiai Grand Prix“

Laureatai paaiškėjo susumavus dviračių sporto gerbėjų ir LDSF Vykdomojo komiteto narių balsavimo rezultatus. Gruodžio 15-21 dienomis internete vykusiuose rinkimuose dalyvavo 1920 dviračių sporto gerbėjų.

Trečiadienį skelbėme, kad Metų komanda tapo „Klaipėda“Metų proveržio nominacijoje nugalėjo Aivaras Mikutis (Šilalės SM/„Kvėdarna“), Metų atradimu tapo Rokas Adomaitis (Klaipėdos „Viesulo“ SC), o Metų poelgio nominacijoje pirmas buvo Deno  Masiulio ir Justo Beniušio projektas „Giro d’ItaLIETUVA“.

Penktadienį, gruodžio 25-ąją, paskelbsime Metų dviratininką, Metų dviratininkę, Metų veteraną ir Metų veteranę.