Prancūzijoje – geriausias Rasos Leleivytės pasiekimas šį sezoną

Penktadienį, gegužės 25-ąją, Prancūzijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „La Classique Morbihan“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Rasa Leleivytė („Aromitalia Vaiano“). Ji finišavo antra ir pelnė 85 pasaulio reitingo taškus!

Nugalėtojos titulą apgynė Pietų Afrikos Respublikos dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo – Bigla“). Ji 116 km nuvažiavo per 3 val. 12 min. 51 sek. (vid. greitis – 36,09 km/h). Nugalėtojai atiteko 125 pasaulio reitingo taškai. Trečia finišavo ispanė Alicia Gonzalez („Movistar“), o ketvirta – italė Alice Arzuffi („Bizkaia Durango – Euskadi Murias“). 2-4 vietas užėmusios dviratininkės nuo nugalėtojos atsiliko 5 sek.

Daiva Tušlaitė („Ale Cipollini“, +6.09) finišavo 74-a, o jos komandos draugė olandė Janneke Ensing (+1.03) užėmė šeštą vietą.

Iš 123 startavusių dviratininkių klasifikuotos 106.