Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pranešimas dėl oficialios Lietuvos dviračių rinktinių aprangos

Nuo šių metų Europos dviračių plento čempionato Italijoje vienintele oficialia Lietuvos dviračių rinktinių apranga tapo Belgijos kompanijos „Bioracer“ pagaminta apranga, kurios dizaino autorius – Paulius Sanajevas.

Lietuvos jaunimo vaikinų dviračių plento rinktinė.

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) su vienu žinomiausių pasaulyje dviratininkų aprangos gamintojų „Bioracer“ šiemet sudarė ilgalaikę sutartį. Keliems mūsų šalies elito dviratininkams „Bioracer“ aprangą tieks nemokamai.

„Bioracer“ aukščiausios kokybės linijos „Race Proven“ aprangą pirmieji iš Lietuvos dviratininkų išbandė treko rinktinės nariai. Jie su „Bioracer“ kostiumais dalyvavo UCI Tautų taurės varžybų II etape Sankt Peterburge (Rusija). Su naująja apranga, kuri jau sulaukė nemažai pagyrų dėl kokybės ir matomumo, Lietuvos treko bei plento dviratininkai lenktyniavo ir Tokijo olimpinėse žaidynėse. „Bioracer“ marškinėlius Lietuvos sportininkai vilkėjo ir pasaulio bei Europos MTB greitojo leidimosi (downhill) čempionatuose Italijoje ir Slovėnijoje, o neseniai Europos plento čempionate Rasa Leleivytė, vilkėdama „Bioracer“ aprangą, iškovojo bronzos medalį.

Oficiali Lietuvos dviračių rinktinių apranga.

„Bioracer“ sportinę aprangą vilki Belgijos, Nyderlandų, Vokietijos, Rusijos, Kipro, Graikijos, PAR ir Panamos dviračių sporto rinktinių nariai.

LDSF informacija