Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Priimti nauji LDSF įstatai ir patvirtintas naujos sudėties vykdomasis komitetas

Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) neeilinėje konferencijoje ketvirtadienį, gruodžio 3-iąją, patvirtinta nauja organizacijos įstatų redakcija, naujos sudėties vykdomasis komitetas ir revizijos komisijos pirmininkas. Pirmą kartą nuotoliniu būdu vykusioje konferencijoje dalyvavo 28 iš 39 balsavimo teisę turinčių LDSF narių.

Foto: Tomas Gaubys

Remiantis naujais įstatais, vykdomąjį komitetą sudaro nebe 11, o 7 nariai: prezidentas Darius Levickis, viceprezidentė Vida Dolgovienė, Trenerių tarybos atstovas Gintautas Volungevičius, Teisėjų sąjungos atstovas Antanas Taučius, Ramūnas Navardauskas, Donatas Armonas ir Vytautas Kaupas

Įstatų keitimo darbo grupės vadovė V. Dolgovienė pažymėjo, kad į vykdomąjį komitetą nebegali būti renkami federacijos samdomi darbuotojai, asmuo į generalinio sekretoriaus pareigas nebus renkamas, o bus samdomas. Taip pat įteisintos valdymo elektroniniu būdu formos, išgrynintos visos federacijos valdymo organų funkcijos, atnaujintos federacijos narių pareigos, patikslinta narių priėmimo ir pašalinimo bei konferencijų ir rinkimų organizavimo tvarka. Į įstatus įtrauktas punktas dėl žmonių su negalia integracijos į dviračių sportą. 

LDSF Revizijos komisijos pirmininku patvirtintas Arūnas Gliaudelis. Komisijoje taip pat yra Petras Andrašiūnas ir Algimantas Mozolis.

LDSF informacija