Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pristatytos 70-osios daugiadienės lenktynės „Vuelta a Espana”

perfil_11Vakar, sausio 10-ą dieną,  70-ųjų daugiadienių dviratininkų lenktynių „Vuelta a Espana” organizatoriai Malagoje pristatė 21-ą lenktynių etapą. Rugpjūčio 22-ąją dieną lenktynės startavusios Marabelloje po trijų savaičių, rugsėjo 13-ąją finišuos Ispanijos sostinėje Madride. 2014 metų sezone pirmą kartą lenktynės finišavo ne Madride, o Santiago de Composteloje, šiemet organizatoriai grįžtą prie tradicinio varianto.

Svarbiausiu ir daugiausia diskusijų sukėlusiu lenktynių etapas buvo 11-as, kurio metu dviratininkams reikės įveikti viso net 6-ias kvalifikuojamas viršūnes, o kartu reikės kilti į daugiau nei į 5200 metrų aukštį. Pristatymo metu salėje esančiame ekrane pasirodžius šio etapo profiliui salė tiesiog nuščiuvo, o komandų vadovai vėliau sakė, kad tai sunkiausias etapas kada vykęs Grand turuose.

Rugpjūčio 22 d. Marabelloje lenktynės startuos trumpomis 7,4 km komandinėmis lenktynėmis laikui, o trečią savaitę 17-ame etape dviratininkų laukas ir 39 km asmeninės lenktynės laikui, tiesa šis etapas ne kaip įprastai vyks lygumose.

2014 metų „Vuelta a Espana” nugalėtojas ispanas Albertas Contadoras dar seniau pareiškė, jog 2015 metais negins nugalėtojo titulo ir koncentruosis į „Giro d’Italia” ir „Tuor de France” lenktynes. O antras praėjusiais metais finišavęs britas Christopheris Froome’as jau patvirtino apie dalyvavimą.

Prie svarbiausių pavardžių taip pat galima priskirti „Movistar” komandos duetą Alejandro Valverde ir Nairo Quinatana, „Katusha” komandos lyderį Joaquimą Rodriguezą, „AG2R La Mondiale” italą Domenico Pozzovivo, praėjusiais metais „Tuor de France” lenktynėse žibėjusį lenką, „Tinkoff – Saxo” komandos narį Rafaelį Majką.

perfil_1

perfil_2

perfil_3

perfil_4

perfil_5

perfil_6

perfil_7

perfil_8

perfil_9

perfil_10

perfil_11

perfil_12

perfil_13

perfil_14

perfil_15

perfil_16

perfil_17

perfil_18

perfil_19

perfil_20b

perfil_21